Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Egy jò baràtom a nyàron...

Egy jò baràtom a nyàron nagyon megbántott azota nem is beszeltunk.Ti igy karacsony alkalmaval mivel a szeretet unnepe kibekulnetek?Valamiert eszembe jutott ma

Figyelt kérdés
2021. dec. 25. 07:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
76%
Mivel bántott meg? Amúgy a válasz is függ ettől. Vagy igen, vagy nem.
2021. dec. 25. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
12%
Ha már többször bocsánatot kért, akkor jó lenne megbocsátani a saját lelki nyugalmadért. Vagy örökké szeretnéd, hogy ez nyomja a lelkedet?
2021. dec. 25. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
70%

Ha ez volt az első eset,és próbált bocsánatot kérni,akkor lehet értelme.

Ha ez már nem az első megbántós esete volt,úgy sem fog változni,hagyni kell vele a kapcsolatot,karácsonytól függetlenül.

2021. dec. 25. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Ez volt az elsö ilyen esete ès többször is pròbàlta helyrehozni ès bocsànatot kèrni.Túl sokszor is.Hogy mivel bàntott meg?Nem szèp dolgokat mondott,ês az önbizalmamnak se tett jòt.Bar tudom hogy hirtelen felindulasbol mondta es nem ugy gondolta
2021. dec. 25. 07:44
 5/15 anonim ***** válasza:

Ahogy gondolod!

Ha még előfordul,akkor én hagynám,de mivel első volt,lehet,hogy tud változni!3as voltam

2021. dec. 25. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
63%
Mennyire tartod megbízhatónak, hogy nem lesz részéről folytatás? Van-e közös témátok, feladatotok, célotok egymással? Ezektől függ, hogy van-e értelme.
2021. dec. 25. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Nagyon is megbizhato mindig szamithattam ra.Egymast tamogattuk es segitettuk .Csak neha sok volt es raszkodo.Ebbol lett a konfliktus.De talan ez az ido amiota nem beszelek vele talan jo lecke volt szamara.Kedveltem de en nem tudtam neki kimutatni
2021. dec. 25. 08:00
 8/15 anonim ***** válasza:

Kérdező,mindenki mond hirtelen felindulásból dolgokat, amiket megbán, mert nem is gondolta komolyan. Ezért nem kéne örökharit tartani a másik felé. Te pedig tedd rendbe az egódat, mert az önbizalmad nem egy beszóláson múlik.

Egyébként volt igazság abban, amit mondott? Ha nem, akkor miért mondod azt, hogy az önbizalmadnak se tett jót? Akkor még is csak volt némi igazság tartalma, ha ennyire a szívedre vetted, mivel általában senkinek se tetszik, ha kendőzetlenül megmondják a szemébe az igazat.

2021. dec. 25. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Nem volt benne igazsag mert azzal vadolt hogy csak kihasznaltam őt.Ami nem igaz csak en nem tudom kimutatni az erzeseim,neki meg ugy gondolom fontos lett volna.De errol tud hogy ilyen vagyok.En mashogy mutatom ki.
2021. dec. 25. 08:39
 10/15 anonim ***** válasza:
64%
Csak a karácsony miatt nem, ha túltettem magam, és nem olyan a bántás, akkor nem kell ünnep a kibéküléshez. De van, akivel végleg megszakítottam a kapcsolatot, és nincs bocsánat.
2021. dec. 25. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!