Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » KINEK és mikor szoktál buek-ot...

KINEK és mikor szoktál buek-ot kívánni a barátoknak/ismerősöknek?

Figyelt kérdés

Kineknél azt értem ki a fontosabb, ki kevésbé.

Éjfélkor pontban kiküldöd a kedvenceidnek?

Aki nem számít annyira annak most ödalököd az üzit vagy majd éjfél után illik ezt?


2021. dec. 31. 19:32
 1/4 anonim válasza:
Én csak azoknak szoktam, akikkel beszélek is néha. Szóval olyannak, aki ismerős, de amúgy soha nem beszéltem vele, neki nem. De idén csak pár embernek fogok írni. Azoknak, akikkel tényleg jóban vagyok, és sokat beszélek. Többieknek meg max. visszaírok, ha ők írnak. És éjfél után... Minek írnék előre? :D
2021. dec. 31. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azoknak, akikkel találkozok elsején és akik írnak nekem privátban. Plusz legfeljebb még 1-2 közeli barátnak. Nem, éjfél előtt nem mondogatom. Max még hetekkel előtte búcsúzáskor "kellemes ünnepeket" formában. Azoknak, akikkel tudom, hogy addig nem találkozom, és már elmúlt december 20. Nem kezdek üzeneteket küldözgetni.
2021. dec. 31. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Közvetlen családtagok, és ennyi.
2021. dec. 31. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Közeli barátoknak (de idén csak 2-3-nak), pár ismerősnek és az unokatestvéreimnek, és éjfél után egy kicsivel küldöm a BÚÉK üzeneteket.
2021. dec. 31. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!