Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nem jelöl vissza a barátom,...

Nem jelöl vissza a barátom, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Mikor segítségre volt szükségem, akkor segített. Mikor hallotta, hogy rosszul érzem magam, akkor meglátogatott. Azt várja most, hogy én bizonyítsak neki. Nem fogok, mert mindig a saját belátásához szerint döntöttem és helyesen. Otthon játszik szerintem fegyveres játékokkal a gépen.Törölni fogom a jelölést. Jól teszem?
2022. jan. 3. 15:22
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
*belátásom
2022. jan. 3. 15:23
 2/15 anonim ***** válasza:
96%

Nem.

Csak azt írtad, hogy mindig melletted volt, de te a jelölésen kívül mit tettél a barátságért?

2022. jan. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
97%

Szóval ő mindent megtett érted te meg leszarod őt... és még neked áll feljebb.

Szerintem jól teszed, hogy törlöd a jelölést, ő nem akar ilyen "barátot".

2022. jan. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
96%
Ilyen szinten kifacsart logikát is csak egy önző ember képes összehozni.
2022. jan. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Azt írtam, hogy sértődésre nincs oka.
2022. jan. 3. 15:35
 6/15 anonim ***** válasza:
96%

Épp elég ok sértődésre az, ha ő mindig megtesz érted mindent. De te? Magadról is írhatnál.

Amúgy állítom gyerek vagy még bármilyen kapcsolathoz, ha ismerős törléssel akarsz dolgokat megoldani....

2022. jan. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
96%
Dehogy nincs oka sértődésre. Szerinted ha ő ennyit tett érted te meg semmit érte akkor az nem ok rá?
2022. jan. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Aranyos vagyok, kedves. Ezért is tart a barátjának. Viszont, erre nem számítottam.
2022. jan. 3. 15:55
 9/15 anonim ***** válasza:
95%

Ja, tehát mert aranyos vagy tegyenek meg érted mindent, de te ugyan nem fogsz semmit csinálni, mert hát kedves vagy és aranyos.

Ez amúgy szerintem eléggé üti egymást... ha kedves lennél te is segítettél volna neki.

2022. jan. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Nagy a távolság köztünk, nem kérte még a segítségem. Van neki egy szép barátnője is, ha kértek volna valamit, akkor megoldást kerestem volna rá, de nem szóltak. Barátom is mondta, hogy jól járok el a dolgaimmal kapcsolatban.
2022. jan. 3. 16:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!