Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nem jelöl vissza a barátom,...

Nem jelöl vissza a barátom, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Mikor segítségre volt szükségem, akkor segített. Mikor hallotta, hogy rosszul érzem magam, akkor meglátogatott. Azt várja most, hogy én bizonyítsak neki. Nem fogok, mert mindig a saját belátásához szerint döntöttem és helyesen. Otthon játszik szerintem fegyveres játékokkal a gépen.Törölni fogom a jelölést. Jól teszem?
2022. jan. 3. 15:22
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
94%
Ez most komoly?
2022. jan. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
95%

Nem attól barátod valaki, hogy ismerősnek jelöl a közösségi médiában. Hanem attól, hogy egymás mellett álltok ha kell, számíthattok egymásra.

Ha nem kölcsönös, akkor valaki csak kihasználja a másikat.


Én úgy látom te vagy itt aki csak kihasználja őt. Töröld csak ki, ő fog jól járni ezzel, nekem nem kéne ilyen barát mint te.

2022. jan. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
93%
Igen...IGEN! Te leszel a Világ Istene, ha egy nyamvadt jelölést törölsz a frászbúkról! Tedd meg MOST! 😀
2022. jan. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
94%

Te mar irtal ki kerdest, amiben akkor azt kerdezted, h bejeloljed-e. Akkor is megemlitetted a szep baratnojet, s h nem akarod, h feltekenykedjen...

Szerintem azt is te irtad. Azota bejelolted a csavot, de nyilvan (meg) nem jelolt vissza, s most sipankodsz, h visszavond-e.

Sztem odavagy a fasziert, a szep baratnoje voltakeppen zavar.

Minden rendben a toronyban?

2022. jan. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
95%

Igen vond vissza! Hú mekkora bosszú!

Te nem vagy százas, az biztos. Vagy kb. 10 éves lehetsz.

2022. jan. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!