Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hol tudnék barátkozni?

Hol tudnék barátkozni?

Figyelt kérdés

( Nem kérek 30 éves unatkozó férfiaktól privát üzeneteket!)

Szeretnék járni valami közösségben vagy csak elmenni egy eseményre hátha szerzek barátokat. Sok minden érdekel: Pl olvasás de semmilyen könyvmoly találkozót nem rendeznek, a vallás is érdekel, túrázni is szeretek, színházban is szoktam járni, kézműveskedés sem áll messze tőlem, tehát rengeteg érdeklődési köröm van. Csak hát nem tudom hova tudnék menni ezekkel. Egy fiatal lány vagyok szóval ilyen helyeken nehéz lenne barátkozni mert mind az idősebbek kedvelik.



2022. jan. 3. 23:11
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Jaja, 30 éves emberrel nem barátkozunk, mert az gáz. Szánalmas... vajon miért nincsenek barátaid.
2022. jan. 4. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Jaj de butuskák vagytok. Gáz hogy nem szeretnék 14 évvel idősebb férfi barátokat?

Vannak barátaim de csak a suliba, mivel nem járok máshova. Gondolkozzatok

2022. jan. 4. 07:15
 3/4 anonim ***** válasza:
akár itt is lehet, ezért van ismerkedés témakör. bár nagy az esély, hogy messze fogtok lakni egymástól, így ritkán megoldható a találkozás, de ettől függetlenül (legalább) ugyanolyan jó egy "internetes barát", mint pl egy "személyes". persze az sem kizárt, hogy itt is találsz olyat, akivel nagyon jól kijössz és még közel is laktok egymáshoz:D
2022. jan. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kort, helyet is irhatnal.
2022. jan. 17. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!