Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Tudnátok e barátnak elfogadni,...

Tudnátok e barátnak elfogadni, vagy barátként tekinteni, egy olyan személyre, aki a férjetekre azt mondaná, hogy első látásra, ránézésre, nekem nem szimpatikus a férjed?

Figyelt kérdés

Egy irodaházban bérlek egy irodát.

A szomszéd irodát bérlő hölggyel megismerkedtem, majd egy időn belül, kialakult köztünk egy baráti viszony.

Majd úgy hozta az élet, hogy egyik alkalommal pont akkor jött be hozzám a férjem az irodába, amikor átjött hozzám a szomszéd irodából a barátnőm.

Ekkor nyílt alkalmam , hogy bemutassam őket egymásnak.

Bemutatkoztak, majd közösen váltottunk néhány szót és elköszönt tőlünk a férjem és elment a dolgait intézni a városba.

Nem sokára, ezt követően szóba került a férjem és a barátnőm úgy vélekedett, hogy neki ránézésre nem szimpatikus a férjem.

Mind ettől függetlenül, a mi barátságunk időről időre még jobb is lett a kezdetekhez képest.

Maga a kérdés ki írására azért került sor, mert a férjemnek a napokban hoztam tudomására a beszélgetésünk alatt, hogy az én barátnőm , hogy vélekedik ő róla azaz mit mondott az első bemutatkozásukat követően nekem róla.

A férjem eddig sem kedvelte ezt a barátnőmet valami miatt, de most , hogy megtudta ezt , hogy ez a barátnőm, miként vélekedik ő róla, most nagyon ki van rá akadva és én reám is, hogyan lehet egy olyan valaki az én barátnőm, hogyan tudok barátnőként elfogadni egy olyan személyt aki a férjemről úgy vélekedik, hogy számára a férjem nem szimpatikus.

Mondván a , hogy neki senki olyan nem lehetne a szó szoros értelmében vett barátja, aki az ő bármely hozzátartozójáról úgy vélekedne , hogy nem szimpatikus személy.

(Én 52 éves nő vagyok, a barátnőm 70 éves)

Szerintetek igaza van a férjemnek és másképpen kellene kezelnem ezt az ismeretségi kapcsolatot, azaz nem barátként kellene kezelnem?

Vagy !

Attól, hogy valakinek nem szimpatikus a férjem, én még ápolhatok vele baráti kapcsolatot ?

Ti hogyan látjátok ezt a szituációt,ti hogyan kezelnétek a helyzetet?

Megjegyzem: Hozzánk, haza soha nem jött ez a barátnőm. A legtöbbször nyilvános cukrászdában vagy presszóban szoktunk, heti szinten összeülni de előfordul néha , hogy felmegyek hozzá a lakására mivel ő egyébként is özvegykét egyedül lakik, mondván ott is összeülhetünk néha.



#Barátság egy a házastársamat unszimpatikusan kezelő személlyel
2022. jan. 4. 00:10
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
80%

Nekem fura ez!

Nálam a barátság együtt jár azzal, hogy összejárunk (akár családilag) nem pedig egy presszóban tartunk összejöveteleket.

Kérdező!

Fordítsd meg!

Mit szólnál, ha a férjednek lenne olyan "barátja", akivel rendszeresen összejár, de az illető kifejtené neki, hogy te nem vagy számára szimpatikus?

...de őszintén!

2022. jan. 4. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
41%
Igen, nem neki kell szimpatikusnak lennie, elég ha nekem az. Sőt még jó is, mert akkor biztos nem lesz a szeretője. :) Nyilván ha nekem nem lenne szimpatikus, akkor nem lenne a férjem. Meg amúgy is első ránézésre nem lehet reálisan megítélni valakit.
2022. jan. 4. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
19%
A leírás és kiegészítő kommentek alapján jó emberismerő lehet a hölgy, mert a férjed egy ritka nagy tirpák.
2022. jan. 4. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

13 # -as. A te véleményedet is meg köszönöm mint mindenki más véleményét, hiszen időt és energiát fordítottak mindannyian a kommentjük meg írására.

De !

Kikérem magamnak, a Férjem egyáltalán nem tirpák !


Továbbra is, várom a többiek véleményét a kérdésemre vonatkozóan!

Köszönöm !

2022. jan. 4. 20:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!