Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Igazi barát, vagy csak érdek...

Igazi barát, vagy csak érdek barát?

Figyelt kérdés

Szóval van 1 kolléganőm akivel egymást váltjuk, és munkán kívül is sokat beszélgetünk, nagyon jól megvagyunk és majdnem hogy egy fiú - lány barátság, ő is nagyon örül neki stb..

Mindig én írok rá, azt mondja hogy ő nem szeret másra ráírni, ha nem írok szóvá teszi. Biztos hogy mással is beszélget és írkál, de ez egy kicsit nem hülye kifogás? Lehet ebből rendes barátság vagy marad a munkatársi kapcsolat? Muszáj nekem mindig írni? Mint egy rossz papucs



2022. jan. 4. 01:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ezt ennyiből nem lehet megmondani. Mondd meg neki őszintén, hogy neked ez így túl egyoldalúnak érződik, írjon ő is ha beszélgetni akar. Az már eleve rossz kapcsolat, ahol papucsnak érzed magad, tök mindegy miről van szó.


Ha ezek után rosszabbodik a helyzet, nem ír, nem keres, hisztizik és összeveszik veled, legalább tudod hogy végig egy kamu volt az egész és tedd rád magasról.


Amúgy munkán kívül egyáltalán van programotok? Nem érződik barátságnak, inkább csak elvagytok, de nem írtál sokat.

2022. jan. 4. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Akikkel csak úgy és csak azért van kapcsolatom már több mint 10 éve, mert én írok, mindig csak én, bennem is ilyen érzések vannak.
2022. jan. 4. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Jól látod, ha soha nem keres magától, akkor ő csak egy munkatárs és nem a barátod. Szerintem ideje lenne venni a lapot és abbahagyni ezt a megalázó helyzetet, munkahelyen maradj vele barátságos, de azon kívül ne keresd, barátkozz másokkal.
2022. jan. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Sziasztok. Köszönöm szépen a válaszokat. ☺️
2022. jan. 4. 17:12
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Annyit még tehetsz, hogy pl. valamilyen hétvégi programokra megpróbálhatod elhívni, bár ha kapcsolatban van, akkor ez félreértésekre adhat okot, csak az jutott eszembe, hogy a közös programok után hátha keresne.
2022. jan. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!