Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan engedjem el a barátnőmet?

Hogyan engedjem el a barátnőmet?

Figyelt kérdés

Láthatóan hanyagol, napokig nem reagál az üzeneteimre, utána mindig kimagyarázza magát, hogy csak dolga volt. Semmit nem oszt meg velem a magánéletéből, korábban mindent megbeszéltünk, most egy szót sem szól arról, hogy mi újság. Egyoldalú a beszélgetés, ő többnyire letud egyszavas válaszokkal, vagy klisékkel, és ha én nem írnék, akkor ő sem. Találkozni nem akar, nem láttuk egymást személyesen nyár óta. Mindig csak ígérget.


Próbáltam ignorálni, nem írtam neki egy hétig, és magától írt, hogy hogy vagyok. Megpróbáltam megbeszélni vele, hogy zavar, amiért semmiből semmi ilyen távolságtartó lett, de azt mondja, hogy nem is igaz.


A lényeg, hogy már nem bírom tovább, és el kell engednem, de annyira fáj.

Hogyan tehetném ezt meg könnyen? Mindig amikor eldöntöm, rá egy hétre felkeresem, mert hiányzik (nem a mostani énje, hanem a régi).

19/L


2022. jan. 8. 20:44
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
71%
Nem megy könnyen, szenvedve megy. Tudomásul kell venned, hogy elváltak útjaitok. Teremts új kapcsolatokat.
2022. jan. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
És akkor már soha többet ne írjak neki?
2022. jan. 8. 20:59
 3/26 anonim ***** válasza:
27%
Én nem értem miért akarsz ekkora drámát csinálni ebből. Miért nem lehet folytatni így, amennyi ebben most van? Ritkábban kommunikálva kicsit távolabbról? Miért nem lehet elfogadni, hogy most ez ilyen, miért kell ezért látványosan ajtót csapkodni?
2022. jan. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
87%

"ha én nem írnék, akkor ő sem"


"Próbáltam ignorálni, nem írtam neki egy hétig, és magától írt, hogy hogy vagyok"


Most akkor he?

Sajnos el kell engedned. Tudom, milyen pocsék. De ha ő már nem akarja, akkor kár erőltetni.

2022. jan. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
90%
Ne írjál, ebből már nem lesz barátság. Akkor legalább a büszkeségedet tartsd meg, hogy vetted a lapot és nem futsz utána, ha ő értésedre adta, hogy már nem akar.
2022. jan. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
13%

Simán mond meg neki, hogy szakítasz vele, mert kapcsolatra vágysz, nem pedig egy foglalóra.


Most ezt csinálja, lefoglalva tart, mert kapcsolatot nem akar veled, csak biztos B lehetőségként talonban tart.

2022. jan. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
3: szerintem rajtad kívül mindenki belátja, hogy ez mennyire egészségtelen így.
2022. jan. 8. 21:12
 8/26 anonim ***** válasza:
87%
Kedves kérdező. Az ilyeneket hagyni kell a fr.ncba. Én is így jártam. Volt egy barátnőm, akivel középiskola elejétől kezdve jóban voltunk. Maradtunk 3 éves ápolói szakmán is, vagyis 7 éven át jóban voltunk, hétvégéken is eljárkáltunk bulizni, erre-arra. Aztán végleg véget ért a középiskola. Én egyetemre mentem továbbtanulni ő elkezdett dolgozni. Már az ápolóin az utolsó félévben is fura lett. Aztán tartottuk a kapcsolatot, de eléggé egyoldalúvá vált a dolog. Mindig csak én kerestem. Egyszer meguntam és úgy voltam vele, hogy jó, mostmár ő is írhat. Ennek 6 éve...7 év barátság végetért. Az igazság az, hogy mindig irigy természete volt. Igazából irigy volt rám, amiért felvettek egyetemre és ráadásul egy igen jó szakra, népszerűre. (DE-ÁOK-OLKDA). Pedig butaság volt az irigykedése. 1 év után otthagytam és átmentem egy másik szakra. Ráadásul nem úgy alakultak a dolgok, ahogyan szerettem volna. 30 évesek leszünk és én semmit sem értem el, az életem minden területén egy nagy 0 vagyok, már az öngyilkosságot fontolgatom. Ellenbe ő ott dolgozik, ahol még én is szívesen dolgoznék, a legkedvesebb gyakorlati helyünkön, férjhez ment és lett két kisfia, boldog élete van.
2022. jan. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:

Én is hasonló helyzetben vagyok sajnos.

Elmentem a munkahelyemről és volt ott egy munkatársam, akivel nagyon jóba lettünk baráti szinten, vagyis azt hittem....

Egyszer egyik napról a másikra elkezdett ignorálni. Azt ígérte, hogy másnap felhív, nem így tett...utána napokig nem írt, én írtam rá, hogy akkor mizu van vele, nem reagál semmire facebookon( rakok ki képeket pl. ha vagyok vhol..stb) Nem úgy viselkedik velem mint régen.

Lehet csak érdekbarátság volt részéről amíg egy helyen dolgoztunk, fene se tudja...

Rosszul esik nekem is, de nem tudok ezzel már mit kezdeni.

2022. jan. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
17%
#7 itt az az egészségtelen, hogy te kitalálod, hogy kell viselkednie a másiknak és ha nem úgy, akkor jön a hiszti és a dráma kivonulás, hogy mit tett veled az élet, te nem ezt érdemelted.
2022. jan. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!