Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Engedjem ez a barátnőmet...

Engedjem ez a barátnőmet bulizni? Nagyon féltékeny vagyok. SOS! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Én tappénzen vagyok, nem is találkozgathatok most a barátnőmmel, nem mehetek utánna, de ennek ellenére úgyis elmentem utánna, és üzletbe is, ha jön ellenőrzés, kapok büntetést biztos, de csak 3 napot vagyok tappénzen, és hétfőn már megyek kontrollára az orvosomhoz, mert náthás voltam, lázas voltam, be volt gyulladva a torkom, de már jobban vagyok, szedek antibiotikumot.


Ma azt írja a barátnőm, hogy megy szórakozni a barátnőivel 5 mennek. Hogy 4 kor ér haza reggel. Mondtam neki az legelején mikor csak kavartunk együtt, hogy csak velem járhat buliba, egymagát nem engedem el, se a barátnőivel. Hogy menyjek én is. Mennék én is, de akármikor jöhet ellenőrzés aztán mi tovább.

Aztán azt írja, hogy ha megmondom, hogy nem, akkor nem megy, tiszteletbe tartja azt, amit mondok neki. De aztán azt mondtam, neki, hogy csináld úgy ahogy akarod, hogy majd fog dönteni. Hogy megért. Mert mondtam neki, hogy egymagát nem engedem őt el, hiába lesz a barátnőivel, én azt szeretném, hogy csak velem menne. Már most kivagyok tisztára idegileg, hogy Jézusom ő elmegy bulizni 4 kor jön haza, Istenem.


Féltékeny vagyok. Kiváncsi vagyok, hogy hogy fog dönteni. Hogy tiszteletbe tartja azt amit mondok neki, hogyha azt mondom neki, hogy nem, akkor nem megy. Nagyon kiváncsi vagyok arra, hogy hogyan fog dönteni. Nagyon parázok.


Szerintetek csak túl reagálom a dolgot? Nagyon féltékeny vagyok. Már ebből a szempontból, hogy őt elengedni buliba, és én ott nem lehetek vele. Elmehetnék vele, de mi ha jön este kontroll, ellenőrzés.


Mit tegyek??? SOS!!!


2020. febr. 21. 16:55
 1/3 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Csinálj egy kis citromos-mézes gyömbérteát, azt úgy tudom, jót tesz a kaparó toroknak.
2020. febr. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Legyél kevésbé féltékeny és hagyd, h jól érezze magát a nő. Ne nyomd el.

A tea jó ötlet!

2020. febr. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nagyon gáz viselkedés a részedről. Ő nem a tulajdonod, hogy megmond neki mit csináljon. Miért vagy féltékeny? Ha azt hiszed, hogy azért nem fog megcsalni mert te úgy hiszed, hogy azt mondod neki hogy ne tegye akkor nem fogja. Hát nem! Más részt szerintem nagyon megerőltető rád nézve azt lesni, hogy vajon mit csinálhat a párod. Egyáltalán hogy tudod így szeretni? Mire gondolsz amikor vele vagy? Azt érzed hogy biztonságban vagy, mert látod mit csinál? Áh nem is folytatom. Inkább zárom egy idézettel. "Ha madarat akarsz égbolt legyél, ne kalitka"
2022. jan. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!