Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ijesztő ha valaki hamarabb...

Ijesztő ha valaki hamarabb tekint barátnak, vagy komolyabbnak gondolja a barátságot, mint te?

Figyelt kérdés
Pl kollegád akivel jóban vagy elhív magához, vagy bármilyen munkán kívüli programra.
2022. jan. 9. 16:32
 1/5 anonim ***** válasza:
42%
Nekem nem ijesztő, csak nyűg.
2022. jan. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
44%
Az ijesztő kicsit erős szó, inkább azt mondanám, elriasztóan hat, ha valaki nem képes felmérni, hogy milyen gesztusokat, mennyi bizalmasságot engedhet meg magának a másikkal szemben. Határtartási problémákra utal az ilyen viselkedés.
2022. jan. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
57%
Nincs abban semmi ijesztő, ha elhív a kolléga valami programra. Pedig kifejezetten nem vagyok szociális lény 😅 mégis, el nem tudom képzelni, hogy miért válaszolják azt, hogy nyűg meg riasztó dolog. Teljesen átlagos helyzet. Ha el akarod hívni valahova a kollégádat vagy ismerősödet ezek a válaszok ne riasszanak vissza. Max nemet mond... és akkor mi van? 😀
2022. jan. 10. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
82%
Lassan írásos engedélyt kell kérni, hogy hozzászolhassak egy emberhez..
2022. jan. 10. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
5, 6 - a kérdés nem arról szól, hanem hogy valaki a ténylegesnél nagyobb bizalmi szintet, szorosabb kapcsolatot feltételez köztetek.
2022. jan. 10. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!