Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A pszichopaták tudják, hogy...

A pszichopaták tudják, hogy pszichopaták?

Figyelt kérdés

Tehát ha azt mondod egynek, hogy te egy igazi pszichopata vagy, akkor hogyan fog reagálni? Berág amiért lebukott? Vagy úgy reagál mint más ember? Vagy nem érdekli?


Tudják, hogy mások? Sokan ugye folyamat álarcot viselnek, és szerintem csak leesett nekik, hogy szerepeket kell játszaniuk ahhoz, hogy működni tudjanak a társadalomban.


2022. jan. 10. 12:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

A pszichopatáknak nincs bűntudatuk, tehát mindent leszarnak. Úgy gondolják, hogy mindenhez következmények nélkül joguk van, rájuk nem vonatkozik semmilyen törvény, legyen írott, vagy íratlan. Ez kb. falra hányt borsó lenne így ebben a formában.


Képzeld el a jelenetet

te: Te pszichopata vagy

Pál: Tényleg, eddig erre nem gondoltam. Akkor nagyon sajnálom, meg fogok változni.


[link]

2022. jan. 10. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
"Ilyet egy épelméjű ember nem mondd." :D
2022. jan. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Az hogy azt mondod neki hogy te pszichopata vagy le se fogja szarni, még ha tudja is magáról, hogy az. Amúgy annyit tudnak, hogy valamivel mások, mint az átlagember, de azt hogy pszichopaták leginkább terápia után jönnek rá, vagy ha utánanéznek a témának, de akkor se mindig. Ha tudatosak rá, akkor általában büszkék is rá egyébként, örülnek neki hogy azok.
2022. jan. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nagyrészük el sem megy orvoshoz így nem tudja, vagy nem érdekli
2022. jan. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

4


De egy orvos mégis mit mondana nekik? Hogy ön nem képes az empátiára, nincs esélye megtanulni?

2022. jan. 11. 17:54
 6/14 anonim ***** válasza:
49%
Én tudom magamról, hogy az vagyok.
2022. jan. 12. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

6


És tudatosul benned, hogy kártékony vagy, ártasz másoknak?

2022. jan. 12. 11:27
 8/14 anonim ***** válasza:
49%

#7


Mondj nekem egy embert, aki senkinek sem árt.

Minden ember kártékony. Te is.

Én legalább tisztában vagyok vele.

2022. jan. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

8


Csak egy pszichopata tud ilyesmit feltételezni. Szharrá teszitek az egész bolygót.

2022. jan. 12. 16:22
 10/14 anonim ***** válasza:
61%
Már megint egy kamut magát analizáló önkéntes pszichopata.XD Tele van a gyakori ilyenekkel, nem kell elhinni kérdező.
2022. jan. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!