Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek jogosan haragudtam...

Szerintetek jogosan haragudtam meg?

Figyelt kérdés
Az egyik jó barátnőmmel szoktunk mindíg kocsikázni. Be akartam hívni hozzánk az egyik nap mikor haza hozott, de mondta hogy nem akar mert szégyenlős lenne a családom előtt. Majd legközelebb jön azt mondta. Tiszteletben tartottam, hogy így érzi. A mai nap hívott hogy kísérjem el őt valahova. Eljött értem kocsival majd mentünk. Haza felé mondta hogy mehetnék hozzájuk. Én nemet mondtam. Mondom szeretnék haza menni. Úgy éreztem nem nagyon jönnék ki az ottaniakkal. Erőszakoskodott hogy pedig elmegyek megiszok náluk valamit. Én nemet mondtam. Elhagytuk a lakóhelyemet. Ment tovább. Jeleztem neki hogy nagyon nincs most kedvem, de ő csak ment tovább. Már a lakóhelyén voltunk. Ő nem tartotta tiszteletben amit mondtam neki. Jeleztem ha nem visz haza akkor megyek inkább busszal. Megálltunk a házánál bevitt pár cuccot és utána haza hozott. Hozzám vágta hogy én mitől tartok. Nem retkesek ők hogy nem iszok meg náluk semmit. Egész úton nem szóltam hozzá. Nem volt fer amit csinált.
2022. jan. 15. 20:11
 1/3 anonim ***** válasza:
87%
Egyikőtök viselkedése sem volt elfogadható.
2022. jan. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én a kérdezővel értek egyet. Nem tartotta tiszteletben a te kérésedet, míg te az övét. Ezt kéne megértetned vele.
2022. jan. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tök érthető, ha valaki nem akar a barátnője családjával jópofizni. Nekem is volt egy barátnőm, akinek a családjával elvileg jóban voltam, de mindig iszonyat proli módjára viselkedtek a szülők (rasszizmus, homofóbia, orbánakirály szövegek mentek folyton) semmi pénzért nem mentem volna vendégségbe hozzájuk. Meg amúgy sem vagyok társasági ember. Attól még hogy barátok vagytok, nem kell a családdal is barátkozni. Azt nem értem, hogy ő ezt miért nem tudta tiszteletben tartani. Az ilyen erőszakos embereket nagyon utálom, nem mennék vele többet sehova. Nem tudom mit gondolt, hogy ráderőszakolja ezt, aztán ha nincs kedved hozzá akkor letámad.
2022. jan. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!