Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Jogosan haragudtam meg a...

Jogosan haragudtam meg a barátnőmre?

Figyelt kérdés

Fél éve nem találok normális nőgyógyászt.Volt egy vetélésem,kontrollra se hívtak vissza,Most megint terhes vagyok,orvostól orvosig megyek,mert bunkók,kiabálnak,lesz arnak.Tegnap hazaérve beugrottam barátnőmhöz (persze ő ismeri az egész kálváriámat),meséltem neki hogy egy telefonszámot adott csak a doki,megint potyára utazgattam ennyit(nem kis pénzbe van). Erre benyögi,hogy ő tud itt a közelbe magándokit,tök olcsó és aranyos.

Nagyon haragszom rá,nem hiszem el,hogy eddig nem jutott eszébe!!!!Vagy ennyire r ohadékok már az emberek,hogy örülnek hogy a másik kinlódik?!


2014. dec. 10. 13:51
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
Nem, nem jogosan haragszol a barátnődre. De gondolom neked sok mindenkivel gondod van.
2014. dec. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%
Felesleges rá haragudnod. Tudod lehet eddig az kötötte le a figyelmét, hogy meséltél, panaszkodtál, és az, hogy támogasson a nehéz időszakban. Amikor kitértél arra, hogy nem kevés pénzedbe van a dolog, és persze lelkileg is megvisel, felajánlott egy szintén pénzbe kerülő magán orvost... Tudta ő jól szerintem, hogy nem a magánorvosokat részesíted előnyben, ezért is késett a javaslat... Tudod ő szerintem jót akart, egyszerűen rosszkor mondta, és kész... Ne haragudj rá, én még a helyedben örülnék is, ha már a teljes letargiám után valaki azt mondja, hogy igen, tudok egy megoldást. Tudod jobb későn, mint soha! :)
2014. dec. 10. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem az első csalódásnál, de tegyük fel, hogy nem azonban fél év után már magadtól is rákellett volna gyere, hogy a magándoki a legjobb ilyen téren.

Bár szerintem egyértelmű, hogy ha már egy csomó pénz az utazgatás, akkor a közelbe megyek egy fizetőshöz.

2014. dec. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Süt rólatok is a jóindulat!

A 2 válaszolónak köszönöm,ti meg éljétek át ugyanezt!

2014. dec. 10. 17:14
 5/7 anonim ***** válasza:
70%
Bocsi, de nem fogjuk! Mert az okos ember, más hibájából tanul. Szerintem amúgy, is logikus, hogy ingyen ne várj sokat ... az utazgatás ára, meg a magándoki órabére...egyértelmű melyik a jobb! :)
2014. dec. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
67%

Azért átgondolhatnád a viselkedésed... értem én, hogy hormonok, meg szenvedés, de mibe kerülne normálisnak lenni? Ja persze, csak te vagy helikopter.

Mondjuk nem tudom, miért nem kerestél rá az interneten, hogy kit ajánlanak, a jó orvosokról lehet találni véleményt szép számmal. A rosszakról is. Az is lehet, hogy barátnőd ezt tette. Vagy egész egyszerűen most szerzett tudomást a dokiról. Vagy most ajánlotta neki más, mert kérdezte direkt a te kedvedért. Vagy egész egyszerűen elkeverte a számot, ezer éve nem volt a dokinál és eszébe se jutott. Millió meg egy megoldás van. Szerintem irreálisan viselkedsz, de teljesen mindegy, hogy jogosan haragszol-e vagy sem (egyébként utóbbi), mert úgyis haragszol.

2014. dec. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nyáron járt ehhez az orvoshoz!Igen,biztos elfelejtette 4 hónap alatt!Hagyjuk már a kifogásokat!
2014. dec. 11. 05:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!