Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hol a határ aközött, hogy...

Hol a határ aközött, hogy megbeszéled a legjobb barátoddal a szexuális életedet és aközött, hogy kibeszéled a párodat?

Figyelt kérdés

Én a barátnőimnek nem nagyon szoktam részletezni és ők se nekem az ő kalandjaikat. A barátom viszont azt is elmesélte a haverjának, hogy nekem milyen volt meg hogy használtunk síkosítót.

A párom 8 évvel idősebb nálam, ezért lehet, hogy neki ez már más.. de nekem ez nem tetszik. Viszont azt se akarom, hogy úgy jöjjön le neki, hogy a haverja ellen vagyok, mert nem, csak szerintem nem kéne részleteznie neki az együttléteinket. Megemlíthetem neki ezt, ugye? Vagy inkább ne?

Az, hogy nem tetszik, hogy megbeszéli vele a dolgainkat az azért van, mert tudom, hogy ez a csávó ha úgy van simán tovább adja, akár egy poén kedvéért. Ő az a nagyon alja hímsoviniszta fa szfej és amúgy nem is értem, hogy lehetnek jóban.. de legyenek, csak hagyja ki a szexuális életünket. Vagy túlreagálom?

A kategória választásom lehet rossz, bocsi


2022. jan. 20. 09:03
A kérdező szavazást indított:
Ez már kibeszélés, nem hagynám
Ez normális, csak túlreagálod
28 szavazat
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
97%
A szexuális élete mindenkinek magánügy. Se a nőket, se a férfiakat nem értem hogy miért beszélnek róla másokkal. Mármint, ki a f@szt érdekel?
2022. jan. 20. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
94%
Barátod a fax, mi az, hogy kibeszéli a szexuális életeteket?! Mondd meg neki, hogy állítsa le magát!
2022. jan. 20. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
89%
Ha a párod haverja egy "hímsoviniszta f szfej", és a párodat ez nem zavarja, sőt még a ti szexuális életeteken csámcsog vele, az azért van mert ő se különb. Te meg nem mersz kiállni magadért mert félsz hogy túlreagálod? Az ilyen hímsoviniszta f szfejek ezért buknak a náluk fiatalabb, önbizalomhiányos lányokra.
2022. jan. 20. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
6%

En tuti le leszek pontozva de akkor is itt egy masik velemeny. Ket faszi beszelget, hu kepzeld milyen jo volt a hetvege, ide oda mentunk es hallod ugy megkurtam az asszonyt! Vettunk a pocsomre ilyen szart azt ugy csuszott mint a mezesbodon. - Ez a tipusu beszelgetes a ferfiaknal teljesen normalis.

Mert mi, faszik.. szeretunk felvagni masok elott. De aki maskepp gondolja faszi létére az ne tartsa magaba a velemenyet

2022. jan. 20. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem aktuális párról bármi konkrétat elmondani nagyon ízléstelen, undorító.

Általánosan megbeszélni dolgokat az normális.

2022. jan. 20. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
94%

#4: "Ez a tipusu beszelgetes a ferfiaknal teljesen normalis."


Nem, nem az! Sose beszéltem ilyesmiről másokkal, a barátaimmal se, ők se velem, és nem is hallottam társaságban, hogy ilyesmiről szó esett volna. Illetve ha nagy ritkán igen akkor se az aktuális párról/feleségről esett szó, hanem valami régebbi esetről, név nélkül. Nem azt mondom, hogy tabutéma, de elképzelni se tudom, miért beszélne valaki ilyesmiről.

2022. jan. 20. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim válasza:
42%

Nem, ilyesmit nem szabad kibeszélni, szemét dolog.

Én pasasként sosem tenném.

"Az ilyen hímsoviniszta f szfejek ezért buknak a náluk fiatalabb, önbizalomhiányos lányokra."

Akkor én hímsoviniszta fszfej lennék, mert a fiatalabb, önbizalomhiányos lányokra bukok?

Inkább mondanám azt, hogy az ilyen előítéletes, nagyszájú, nősovinisztákra nem bukok.

2022. jan. 20. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Ez messze túl van azon a határon, amit el lehet mondani.

Azt gondolom, ilyen szinten csak orvos vagy pszichológus előtt szabadna részletezni - ha valami probléma miatt hozzá fordultak és ez szükséges ahhoz, hogy segíteni tudjon.

Baráttal vagy rokonnal ilyeneket kibeszélni iszonyatos gáz!

2022. jan. 20. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
0%
Jajj ne legyetek mar ennyire prudek! Inkabb meg orulj neki,hogy buszke ra,hogy veled mi mindnet meg tud valositani es jol erzi magat a kapcsolatba.
2022. jan. 20. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem prűdség. Beszélünk a szexről, de nem egymás párját vesézzük ki. Számomra ez a tiszteletlenség jele. A másik csak egy szexuális tárgyat lát a párjában, ha így beszél róla. Egy igazi férfi, aki szereti a barátnőjét, sose hagyná, hogy bárki így beszéljen a barátnőjéről, és pláne nem ő fog róla így beszélni.
2022. jan. 20. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!