Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hol a határ aközött, hogy...

Hol a határ aközött, hogy megbeszéled a legjobb barátoddal a szexuális életedet és aközött, hogy kibeszéled a párodat?

Figyelt kérdés

Én a barátnőimnek nem nagyon szoktam részletezni és ők se nekem az ő kalandjaikat. A barátom viszont azt is elmesélte a haverjának, hogy nekem milyen volt meg hogy használtunk síkosítót.

A párom 8 évvel idősebb nálam, ezért lehet, hogy neki ez már más.. de nekem ez nem tetszik. Viszont azt se akarom, hogy úgy jöjjön le neki, hogy a haverja ellen vagyok, mert nem, csak szerintem nem kéne részleteznie neki az együttléteinket. Megemlíthetem neki ezt, ugye? Vagy inkább ne?

Az, hogy nem tetszik, hogy megbeszéli vele a dolgainkat az azért van, mert tudom, hogy ez a csávó ha úgy van simán tovább adja, akár egy poén kedvéért. Ő az a nagyon alja hímsoviniszta fa szfej és amúgy nem is értem, hogy lehetnek jóban.. de legyenek, csak hagyja ki a szexuális életünket. Vagy túlreagálom?

A kategória választásom lehet rossz, bocsi


2022. jan. 20. 09:03
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Erdekelne,hogy hany ferfi es noi valasz erkezett a kerdesre.
2022. jan. 20. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
12%

Mégis mit vártál?

Nem azért szednek fel emberek ennyivel fiatalabb csajt, hogy ne dicsekedjenek el vele

2022. jan. 20. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

12-es, ez nem akkora korkülönbség. Pl. 35 éves férfi, 27 éves nő. A férfi sem öreg, a feleség sem csitri.

Egyébként pont egy idősebb férfitől több bölcsességet és meggondoltságot, ill. több tapintatot várnék.

2022. jan. 20. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
85%
Vannak idősebb férfiak, akik sokszor azért kezdenek fiatalabb nővel, mert a velük egykorúak nem veszik őket komolyan (vajon miért)
2022. jan. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
35%

Én nő vagyok de pontosan ilyen nyíltan beszélek a barátnőimmel mindenről. Kapcsolatról, pasikról, szexről

Nincs tabu

Engem sem érdekel ha kibeszéli a párom a barátjával a dolgokat.

Én ezt nem fogom fel ilyen tragikusan

Nem vagyok prűd

29/N

2022. jan. 20. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
17 éve élek nemi életet, de számomra már a "képzed, tegnap szexeltünk" is túl van a határon. Még a legjobb barátnőimmel sem beszélünk soha ilyenekről
2022. jan. 20. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
0%

mert te azt is szamolod,hogy 17 éve...te jo

eg, hol voltal egy kolostorba a wc-be??

2022. jan. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
18 voltam az elsőnél, most 35 vagyok, 35-18=17 🤦‍♀️
2022. jan. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
24%
Mindenki fejbe tartja? Nekem fogalmam sincs
2022. jan. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Mindig dicsekednek a haverok előtt
2022. febr. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!