Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy lehet illedelmesen...

Hogy lehet illedelmesen megszakítani a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Van valaki, akivel már egy jó ideje beszélünk, de már nem olyan, mint régen. Ellaposodott az egész, unalmas, mindig ugyan azokat ismétli, úgyhogy én szeretném megszakítani a kapcsolatot, de közben nem szeretném megbántani az illetőt. Ti mit írnátok neki a helyemben?

2022. jan. 20. 15:55
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
72%

Nehéz ügy.

Nem kell ezt konkrétan megmondani, hanem hagyni kell, hogy ellaposodjon, kihűljön a kapcsolat.

Ha ír, akkor nem válaszolsz azonnal, hanem egyre később, egyre kevesebb, egyre érdektelenebb és egyre rövidebb válaszokkal.

Ugyanez a telefonnal. Nem veszel fel minden hívását, nem hívod vissza, hivatkozol a dolgaidra, tanulásra, betegségre, stb.

Eleve legyél te is unalmas, akkor neki sem leszel érdekes!

2022. jan. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, próbáltam ezt a taktikát, de sajnos nem veszi a lapot...
2022. jan. 20. 16:06
 3/21 anonim ***** válasza:
78%
Tehát jól értem, nem ismered személyesen? Akkor amit az 1-es írt.
2022. jan. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
34%
Mondd azt, hogy fáraszt már az irogatás és találtál egy jó könyvet, amely nagyon felizgatott és most azzal foglalod el magad, ezért nem érsz rá.
2022. jan. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Neten ismerkedtünk meg, de tudja ki vagyok, mert már 3 éve beszélgetünk, ezért is nagyon nehéz megszakítani. Ha nem ismerne ennyire, vagy nem lenne ilyen régi a kapcsolat, akkor csak nem írnék neki többet, de ez nem ilyen egyszerű.
2022. jan. 20. 16:18
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Mindenféleképpen meg fogod bántani, amennyiben ő nem akarja megszakítani a kapcsolatot. A legkorrektebb, ha játszmák helyett korrekten, egyenesen, a lehető legkedvesebb virágnyelven elmondod neki amit érzel.
2022. jan. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Kérdés hogy egyenes akarsz e lenni vagy nem. Ha igen, akkor azt amit a 6-os mond. Ha nem, akkor azt csinálod amit az 1-es írt. Írj vissza először 1 nap múlva, aztán 3, ne haragudjon, nincs időd igazán irogatni, mert ez és ez, mostanában keveset fb-ozol, mert nem érsz rá, stb.
2022. jan. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
76%

Nyilván az igazat, hogy unod, nem lehet neki megírni!

Nem tudom milyenek a körülményeid és miket írtál neki eddig magadról, de írd meg neki, hogy megismerkedtél valakivel, aki nem kedveli, ha másokkal írogatsz. Ezért jegeljétek a barátságot, majd egyszer jelentkezel.

Aztán nem jelentkezel.

2022. jan. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt hasonlo esetem csak mi szemelyesen is ismertuk egymast.Azt mondtam neki hogy egy ideig ne beszeljunk aztan persze megsertodott es igy ert veget.

Nem keresest en is probaltam de az nem valt be mert nem kapcsolt

Unalmas is probaltam lenni az se valt be

2022. jan. 20. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
8 Nekem régen netes beszélgetőpartner tök korrekten megírta, hogy úgy érzi már nem igazán van miről beszélgetnünk és nem szeretné folytatni a kommunikációt, nyilván nem esett jól, de értékeltem, hogy a fokozatos lekoptatás helyett (ami szintén feltűnő még a hülyének is és szvsz sokkal bántóbb) képes volt ezt őszintén elmondani. Minden jót kívántunk egymásnak és nem beszéltünk többet. 6-os
2022. jan. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!