Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Megszakítsam a kapcsolatot...

Megszakítsam a kapcsolatot ebben az esetben a legjobb barátommal?

Figyelt kérdés
15 éves barátság, én nő vagyok, ő férfi, értelemszerűen felnőttek vagyunk. Ha írok neki, 10-ből 5x nem válaszol, ha igen akkor is csak pár szóban. Ha találkozunk, akkor normális, kedves, de ő soha nem hívott még engem sehova, ennyi év alatt mindig én kezdeményeztem a találkozást. De akárhova hívom, szinte mindig jön, sose mond nemet. De nagyon unom már ezt, hogy úgy érzem, hogy csak én teszek ezért a barátságért, és így megy ez 15 éve. Sose volt köztünk semmi egyébként, ilyesmi fel se merül. Persze többször is mondtam már neki, hogy engem ez zavar ha írok és nem válaszol, de mindig azt mondja, hogy elfelejtette. Szerintetek is azért van ez mert neki egyáltalán nem vagyok fontos?

2021. dec. 11. 02:57
A kérdező szavazást indított:
Egyáltalán nem érdekled, találkozik veled mert nincs jobb dolga és mert nincsenek más barátai.
Ha nem érdekelnéd, nem találkozna veled.
Szimplán egy ismerősnek tart, nem barátnak, ezért nem fektet bele energiát.
20 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Próbál ki, hogy nem keresed. Vajon ő keres-e.

Ha hónapokig feléd se nez, akkor annyit is ér.

2021. dec. 11. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%

Mitől a “legjobb”, amikor egyoldalú?!

Nincs más barátod?

2021. dec. 11. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Én pomt most vagyok ilyenbe, annyi a különbség, hogy ez csak 2 év.


Szerintem zárd rövidre a dolgot ha fontos vagy neki, keresni fog.

2021. dec. 11. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

15 ev

Jo sokaig birtad

2021. dec. 11. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg próbáld ki ,hogy nem keresed. Ha ő sem fog, akkor tényleg nem vagy fontos neki.
2021. dec. 11. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mivel megdugni nem tud, így nem fektet ebbe energiát. Ne legyenek illúzióid.
2021. dec. 11. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Kipróbáltam már. Volt, hogy 9 hónapig nem keresett, aztán annyit írt, hogy aggódik mert eltűntem.

De azt tegyük hozzá, hogy családosok vagyunk mindketten, ez nem tini barátság ahol éjjel-nappal együtt lógunk. Jó esetben találkozunk 2 hetente, havonta, de van, hogy hónapokig nem.

Itt nem akar megdugni senki senkit, ő mellesleg huszonéves kora óta impotens, és semmilyen szexuális vágya sincs, szóval ezt az elméletet kizárhatjuk.

Nekem sok barátom van (inkább ismerősök), de nincs más akivel ennyire őszintén meg tudnék beszélni mindent (még a férjemmel se).

De úgy érzem, olyan szekér után szaladok ami nem akar felvenni már 15 éve. Egyébként amikor találkozunk, az mindig szuper, nagyon sokat nevetünk, egymás minden titkát ismerjük, de ha 10 évig nem keresném, akkor szerintem 10 évig nem találkoznánk.

2021. dec. 12. 03:41
 8/10 anonim ***** válasza:
Akkor hagyd a ge*cibe
2021. dec. 12. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Kései Sirató ***** válasza:
Ő amúgy lusta, lassú, passzív típus? Ha igen, akkor ő mindenkivel ilyen, nem csak veled. Neki megerőltető lenne a nagyobb energiabefektetés. Azt neked kell tudnod, hogy így is jobb, mint a senki, vagy így inkább rosszabb.
2021. dec. 14. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igen, pont ilyen amit az utolsó válaszoló ír. A munkáját sem tudja emiatt rendesen ellátni és a párja is folyamatosan erre panaszkodik.
2021. dec. 18. 18:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!