Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mivel jár az ha egy barátomnak...

Mivel jár az ha egy barátomnak borderline személyiségzavara van?

Figyelt kérdés
Befolyásolja valamilyen szinte a barátságot?

2022. jan. 21. 07:57
 1/5 anonim ***** válasza:
40%

Érzelmi hullámvasút.

Néha örül neked, néha meg kötözködő bunkó és úgy küld el a ___, mintha nem ugyanaz a személy lenne. Nem szempont neki, ha többet tényleg nem leszel.

Tönkre tesz. Vagy hanyagold eleve, vagy a minimum, hogy maradjtávol és ritkán beszélj vele. Ritka, hogy valaki tolerálja.

2022. jan. 21. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%

#1, milyen toleráns vagy, érzékeny és együttérző. Igaz barát lehetsz a bajban.


Egyébként igen, szélsőséges viselkedés jellemzi, mindenfajta racionális megfontolast mellőzve tud váltakozni a viselkedése.

Persze az attól is függ kezelve van-e és mennyire súlyos.

2022. jan. 21. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
19%

1-es vagyok.

Az vagyok, barát, igazi társ is, de ha valaki a paranoiája miatt ok nélkül elkezd kötekedni és beletapos a lelkembe és le se sz*rja, mi van velem, mert épp olyanja van, akkor nem én vagyok a bunkó, akivel meg kell szakítani mindent. Nem én vagyok akit kritka érhet. Ő neki kell odafigyelnie magára, hogy hogyan viselkedik. Ő nem barát, se semmi. Nem kell rám tolni azt, amiben nekem semmi bajom.

Neki kell megbecsülnie azt, aki figyel rá.

2022. jan. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyénfüggő. Van akinél a külvilág sokat nem észlel belőle, csak magában őrlődik van aki kontrollálhatatlanul löki ki ami épp benne van.
2022. jan. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
74%
A borderlineok sem egyformák. Be lehet fejezni, hogy úgy beszélsz róluk, mint pl ha azt mondod, a cigányok vagy a zsidók. Nem egyformák.
2022. jan. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!