Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek?! Kétségbe vagyok...

Mit tegyek?! Kétségbe vagyok esve!!

Figyelt kérdés
Van egy barátom akivel nemrég ismerkedtem meg. Mentálisan nagyon instabil, én már nem akarok vele beszélni. De félek,hogyha megszakítom a kapcsolatot vele megöli magát. Akkor, ha nyomozás lesz belőle engem is megkeres a rendőrség?

2022. jan. 28. 16:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem legyél vele őszinte. Nem akarok veled beszélni mert idegesit, lefàraszt.
2022. jan. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
82%

Nem értem a problémádat.

Ezek szerint nem érdekel, ha a "barátod" öngyilkos lesz, csak az érdekel, hogy megkeres-e téged a rendörség????

Ha megteszi, akkor általában megkeresik az ismerösöket, megkérdezik, milyen volt az utóbbi idökben, de ennyi.

Büntetni vagy felelöségre vonni csak akkor lehetne, ha orr vagy mellette és nézed, hogy hal meg, anélkül, hogy orvost hívnál.

2022. jan. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Miért hivod barátodnak? Ő nem a barátod. Mond meg neki az igazat, ha simán hagyod és nem érti, hogy miért nem állsz vele szóba az csak rosszabb.
2022. jan. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Bocsánat, tényleg kétértelműen fogalmaztam. Nem csak az érdekel,hogy megkeres-e a rendőrség. Félek,hogy mi lesz vele, de attól is félek,hogy megkeres, nem azért mert félek,hogy gyanúsítanak,hanem mert itthon megölnének.
2022. jan. 28. 17:05
 5/14 A kérdező kommentje:
És az,hogy legyek vele őszinte: hát szívesen megmondanám ezt neki, de azt mondta én vagyok a legjobb barátja és imád velem beszélni. Nagyon bírom őt, de nagyon félek,hogy mind a kettőnknek baja lesz ebből
2022. jan. 28. 17:06
 6/14 anonim ***** válasza:
Ha bírod őt akkor miért nem akarsz vele beszélni? Talán segíthetnél is neki, ha ennyire bírod, nem menekülni kell a probléma elől, hanem megoldani.
2022. jan. 28. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Segítek neki, mindig próbálom megnyugtatni, tippeket adni, a legjobbat kihozni belőle. De egyszerűen nem igazán megy tovább. Én is eléggé szarul vagyok, nem tudom egyszerre fent tartani a saját egészségem és az övét is.
2022. jan. 28. 17:48
 8/14 anonim ***** válasza:
Menjetek el együtt szakemberhez.
2022. jan. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Már külön-külön járunk. Igazából még nem találkoztam vele, szóval meglehet,hogy ez az egész nem igaz. De szerintem igaz, szóval igen
2022. jan. 28. 18:33
 10/14 anonim ***** válasza:

Ha megtenne, nem te lennel az oka attetelesen sem. Maximum te esnel szinten depresszoioba az o hatasara. Rendorseg, de az se igazan Magyarorszagon, akkor nyomoz es buntet, ha a masik szo szerint biztatta a masikat az ongyilkossagra, biztatta, otleteket adott. Vagy extrem verbalis abuzus, mikor valakit belekerget a masik.

Es amugy sem az empatia hianya, magad ne vadold.

2022. jan. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!