Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek helyesen cselekedt...

Szerintetek helyesen cselekedtem? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Hárman voltunk barátnők. Mindhárman 25-30 év közöttiek vagyunk. Az egyik lánnyal tényleg minden oké, viszont a másik szerintem egyáltalán nem viselkedik úgy mint egy jó barát. Ha például hívjuk és nincs kedve, nem veszi fel a telefont. Vagy épp nem ír vissza ha nincs kedve. Persze ha neki kell valami mi azonnal ugorjunk.

Nem lehet neki szépen sem elmondani a véleményünket mert mindenen megsértődik. Sokszor rossz passzban van kb már 1 éve folyamatosan és ugye a masik baratnőmtől ez az indok, hogy dehát ő most nincs jó formában. Mindannyian voltunk már akár szakítás után vagy munkahelyi problémákkal, mégsem viselkedtünk így. Nekem elegem lett abból hogy mindig minden miatt rá kellene tekintettel lenni, holott ő meg kb le se sz.r minket kiveve ha kell valami. Ha beszéltünk neki ezekről, azon is csak megsértődött és hetekig nem is kontaktált velünk. Aztán igen akkor egy picit változtatott a viselkedésén és megint kezdődött minden elölről.

Ezt megelégelve leírtam neki a véleményemet normálisan és hogy nincs már türelmem sem megértésem a dolgaihoz. ( azért nem személyesen mert akkor őt ismerve egyszerüen felállt volna és otthagy ahol éppen vagyok). Még erre az üzenetemre sem jött válasz. Ergo még ez sem érdekli. Ebben csak az a kellemetlen hogy a másik barátnömmel jóban maradtak és nyilván én is és most furcsa lesz hogy 3mas találkozások nem lesznek, de mégis van valaki akitől hallunk egymástól. Plusz még ugye több közös ismerösünk is van, ugyanabban a kisvárosban lakunk.

Jól tettem hogy megszakítottam vele a kapcsolatot? Hogy lehet ezt majd a jövőben jól kezelni?


2022. jan. 29. 23:05
 1/1 anonim ***** válasza:
Jól tetted. Az pedig, hogy hogy kell kezelni, hát most miért kell ő téma legyen, ha találkozol valakivel, aki szintén ismeri? Nem kell téma legyen, nem kell róla beszélni. Az elején persze felmerül, de te közlöd, hogy meguntad és ennyi. Nem vagy rá kíváncsi.
2022. jan. 30. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!