Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Milyen barát, az olyan barát,...

Milyen barát, az olyan barát, aki nem mondja el őszintén a véleményét? Egy undorító féreg vagy képmutató?

Figyelt kérdés
Hozzátenném, én mindig őszinte voltam a barátnak hitt személyhez, erre ma konkrétan azt vágta a fejemhez, hogy régóta hülyének néz, de csak ma közölte ezt velem, ez is csak úgy történt meg, hogy volt egy adott szituáció és azt megragadta. Én meg persze sosem kerteltem neki, hanem, nyersen és keményen megmondtam mit gondolok róla! Az meg a másik, hogy mindenért leszól engem, ha valamiben jobb vagyok, mint ő, akkor megy a kritizálás.

2022. febr. 6. 16:00
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Kegyes hazugságról van szó?


Szerintem az az igazi barát akitől megkérdezed h ronda vagy-e? (Tegyük fel igen) és ő gondolkodás nélkül rávágja h NEM!!!



Gyerekek, azért mindenkinek van szeme (jól va na) a barát az barát és a kegyes hazugság egy barát dolga!!

2022. febr. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Nem, az ilyen, az nem barát 11-es kommentelő.
2022. febr. 6. 21:16
 13/17 anonim ***** válasza:
12es dede
2022. febr. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Kit érdekel a véleményed 13-as? 😂😂
2022. febr. 7. 22:16
 15/17 anonim ***** válasza:
És a tied kérdező kit érdekel? 😂😂
2022. febr. 8. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

15ös köszi


11es és 13as

2022. febr. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Teljesen felesleges 100%-os őszinteséget gyakorolni bárki felé. Mondok néhány példát.

Vendég jön hozzád, szép tisztaság van a lakásodban. Megdicseri, te megkoszonod, kérdezi, hogy sok munka volt-e kitakarítani. Na és ekkor, ha ezen a ponton őszinte akarsz lenni, akkor elkezded mondani, hogy múltkor jól összesz*rtad a wc-t és alig tudtad lesikálni. Na akkor hazudsz, ha azt mondod, hogy hipp-hopp rendet csináltál, de közben meg nem?

Vannak irreleváns dolgok, amikben teljesen felesleges vájkálni, mert semmi értelme.

2022. febr. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!