Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek? Kiváncsi vagyok...

Szerintetek? Kiváncsi vagyok a ti véleményetekre ha nem gond akkor írj kort is.

Figyelt kérdés
Múlt héten költöztem fel vidékről Budapestre és egy embert se ismerek itt, egy barátom sincsen idevalósi és lányok ha a mai világba valaki odamegy hozzátok, kedvesen, barátságosan, aranyosan mondjuk a városligetbe és leszólít titeket hogy lennétek-e a barátja, csatlakozhatna-e hozzátok mondjuk sétálni stb. akkor furcsának találnátok? Vagy igent mondanátok? Örülnétek egy új barátnak? Köszönöm előre is a válaszokat

2018. aug. 10. 19:40
 1/6 anonim ***** válasza:
94%

Az a baj, hogy Budapesten aki odajön hozzánk kedvesen, barátságosan, aranyosan, az általában lopni akar vagy kéregetni, akár a Városligetben, akár máshol. (Kivéve a Népliget, ott az is felmerül, hogy drogot akar eladni.)


Menj inkább emberek közé, egy rakás mindent lehet csinálni Pesten, ne idegeneket szólíts le, mert az extra creepy.

2018. aug. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyilvan nem baratkozni akar egy csavo, aki leszolit... Ha tetszik, orulok neki, ha nem, diszkreten offolom.
2018. aug. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
82%
Hát előbb-utóbb megruház valaki.
2018. aug. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak így valaki idegen odajönne hozzám az utcán, annak nem feltétlen örülnék, de lehet, hogy ez csak a rossz tapasztalatok miatt van, meg annyi mindent hallani... Kicsit furának találnám, de legalább kedves, ennek örülnék.

Nem tudom hány éves vagy, de én inkább azt javaslom, hogy ne ilyen random módon barátkozz az utcán, hanem keresd a lehetőségeket.

Ha dolgozol, akkor lehet a munkahelyeden is ismerkedni. Ha van időd és kedved, beiratkozhatsz egy nyelvtanfolyamra, vagy akármilyen tanfolyamra, sportórára, klubba stb.

2018. aug. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
88%

A főváros nem egy összetartó népesség csoportosulása. Már ami a nyilvános köztereket érinti.


Mindenki magának él, senki nem kíváncsi a másikra általában.


Ha közösségbe szeretnél járni, akkor a civil szervezeteket/segélyszervezeteket, egyházi közösségeket keresd fel.


(Ez utóbbi inkább ősszel. Nyáron nyaral a többség itt is.)


Esetleg a helyi önkormányzat tud segíteni még közösségi programmal (könyvtárak, művelődési házak, stb.)


Legújabban pedig az épülő közösségi tereket kezdték népszerűsíteni, amelyek ezután jönnek divatba. Esetleg még a bevásárlóközpontok szórakoztató programjai...?

2018. aug. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én örülnék neki, ha szimpatikus lenne. Mondjuk én nem vagyok pesti, csak Budapest mellett élek, de ott jártam/fogok járni suliba, meg szórakozni is oda járok.

19/L

2018. aug. 10. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!