Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Évekig nem beszéltünk, pedig...

Évekig nem beszéltünk, pedig legjobb barátnők voltunk. Most nem tudom mit tegyek. Hívjam fel?

Figyelt kérdés

10 évig nagyon jó barátnőm volt "Csilla". Minden nap beszéltünk, legjobb barátnőm volt. Aztán elköltöztek. Egyre ritkábbak lettek a beszélgetések. Már ott tartunk, hogy 2 éve nem is beszélünk. Semmit nem tudok róla. Én voltam az, aki sokáig jelentkezett, próbálkozott. Ő nem tett felém lépéseket. Nagyon szenvedtem ettől. De már tulléptem rajta. Most tudtam meg, hogy meghalt az anyukája. Sokat gondolok rá, sajnálom nagyon. De nem tudom, hogy hívjam e fel. Szeretném tudatni vele, hogy bármikor itt vagyok neki. De ennyi év után érdemes?

Mit tegyek? Temetésre küldtem virágot, betegség miatt nem tudtam részt venni.

40 évesek vagyunk


2022. febr. 10. 07:53
 1/5 anonim válasza:
100%

Szia!

Szerintem ezt neked kell erezned, hogy azok utan, hogy amikor te regebben kerested ot, o nem igazan viszonozta.

Termeszetesen abban semmi nincs ha felhivod reszvetet nyilvanitani, de lehet, hogy nem kene eroltetni, mert elkepzelheto, hogy a vegen megint neked fajna.

2022. febr. 10. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Egy kedves emberi gesztus felhívni, megkérdezni, hogy van, utána pedig folytatni a külön életeteket, ahogy eddig is. Igazából ártani nem fog, de ne legyen erről olyan illúziód, hogy majd újra egymásra találtok, mert akkor viszonozta volna a próbálkozásaidat eddig is.


Én viszont nem hívnám fel és sz*rnak érzem magamat miatta. Volt nekem is néhány barátnőm, akivel ugyanígy szűnt meg a kapcsolat, én kerestem mindig, ő nem. Én próbáltam megbeszélni, ő nem, vagy amikor már nagyon nagy volt a gáz és ez leesett neki, akkor két hétig ment a nagy teperés, majd utána megint eltűnt. Bennem túl nagy a tüske és balek sem akarok többet lenni.

De te gondold végig, te melyiket tudnád magadban jobban elfogadni.

2022. febr. 10. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
51%
Hagyd a fenébe...
2022. febr. 10. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
69%

Ez igy olyan lenne, mintha az anyukaja halala lenne az urugy arra, hogy most ne razzon le.

Persze nagy kerdes, miert ritkultak meg a telefonok. Hogy nem teged nem akart, csak elfasult, depi volt-e, nem akart beszelni magarol, vagy csak veled nem.

Baratsagok fonalat tobb ev, sot evtized utan is fel lehet venni. Csak ezt a halalesetet kihasznalni nem erzem szepnek.

2022. febr. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2-es vagyok és a 3-mas válaszolónak van igaza. Ha lenne önbecsülésem, én is pont így szarnám le az ilyet...
2022. febr. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!