Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy mondjam el a legjobb...

Ladygaga2 kérdése:

Hogy mondjam el a legjobb barátomnak, hogy biszexuális vagyok?

Figyelt kérdés
Marci vagyok lassan 17 éves és rájöttem, hogy a fiúkat is szeretem. A gond ezzel, hogy van egy legjobb barátom aki lány, 12 éve vagyunk legjobb barátok és eléggé homofób. Nem vagyok benne biztos, hogy továbbra is a legjobb barátom lenne. Nem akarom elveszíteni, mert nagyon sok mindenben támogat, nagyon jó barát. De túlságosan homofób megjegyzéseket tesz szinte mindenkire aki nem olyan mint egy átlagos fiú, kivéve engem. Én nem focizom és inkább bújom a divatmagazinok lapjait, minthogy foci meccseket nézzek. Ebből kifolyólag lehet, hogy így is elfogad majd engem? Válaszotokat nagyon szépen köszönöm.

2022. febr. 13. 16:07
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerűen csak úgy hogy az vagy és kész.

Ha meg nem tud ezzel együtt élni, akkor nincs sok értelme egy ilyen barátságnak.

2022. febr. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
61%
Valószínűleg mar tudja...
2022. febr. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a nők nagyon gyorsan levágják. Tuti h sejti rólad, talán rávis játszik azért "szivat". Talán azt akarjabelérni vele h mondd ki. Ha a barátod, nem fog utálni emiatt, sőt.
2022. febr. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igen lehet, hogy sejti de nem vagyok benne biztos mert ő hát egy nagyon fiús lány ő pl focizik én nem ő többnyire a férfi részlegről vesz ruhákat nekem meg a cipőim nagy része női cipő. Lányként neki semmi szégyellni valója van abban, hogy fiús de egy fiú ha lányosabb akkor az elfogadhatatlan, és ezért félek elveszteni őt, 5 éves korunktól szétválaszthatatlanok vagyunk mi vagyunk azok a tipikus viháncoló öribarik és nagyon félek és nagyon gázos a dolog, a jelenlegi pasim néha íirogat neki mert én sokat tanulok és sokszor kikapcsolom a telefonomat, hogy ne zavarjon semki és ezalatt ő írt a legjobb barátomnak és írogatnak és közben a legjobb barim ír nekem, hoyg honnan tud rólunk ennyi mindent és nem írhatom le neki, hogy "szia ő a pasim, sok mindent tud rólunk" mert még azt sem tudja, hogy bejönnek a csávók is.
2022. febr. 13. 19:04
 5/10 A kérdező kommentje:
és bocsika a helyesírásért vagy ha van értelemzavaros mondatom, csak nem a magyar az anyanyelvem csak tanulok magyarul
2022. febr. 13. 19:08
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem tudod meg mi lesz amíg el nem mondod neki. Csak te ismered őt, szóval neked kell tudnod bizhatsz e annyira benne, hogy nem mondja el az egész iskolának vagy a családodnak. Ha megbízol benne annyira, és nem egy hamis barát, akkor elfogad előbb vagy utóbb, lehet egy kis idő fog kelleni neki. Amúgy az is lehet, hogy azért homofób, mert ő maga is valamilyen szinten meleg, mivel te már elfogadtad magat tudod, hogy ez mennyire nehéz elfogadni. Ha elmondod neki, de ő nem akar veled barátkozni, akkor pedig az ő vesztesége és ha egy ilyen apróság miatt nem akar barátod lenni, akkor sohasem volt az igazi barátod és nem ált melletted. Sok szerencsét kívánok! 20/f/bi.
2022. febr. 14. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Igazad van, holnap beszélek vele és köszönöm a válaszokat :))
2022. febr. 14. 17:58
 8/10 anonim ***** válasza:
Szívesen, ha gondolod, akkor majd meg is oszthatod velünk mi történt.
2022. febr. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Sziasztok, bocsi, hogy megvárattalak a történtekkel csak elfoglalt voltam és aztán covidos lett a fél cslád mindegy. Csak megölelt és mondta, hogy ő már tutdta.
2022. febr. 21. 13:38
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez tökre szuper, örülök neked!
2022. febr. 21. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!