Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szakítottad már meg barátoddal...

Szakítottad már meg barátoddal a kapcsolatot? Miért?

Figyelt kérdés
Ha igen, mi volt az oka? Megbántad? Mi volt az utolsó csepp, amikor már betelt a pohár? Van, hogy hiányik? Mi jelenthet egy barátság végét?

2022. febr. 14. 09:34
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Egy idő után kezdtünk eltávolodni (az ő oldaláról) és szerintem neki lettek új kapcsolatai, mert inkább már csak használt mint a barátja voltam (pl menjek vele nyaralni de csak azért, hogy segítség a gyerekével, csak töltelék program voltam, ha valaki más lemondta a programját). Egy idő után megelégeltem, mert összeszedtem magamban egy minimális önbizalmat, de mivel még így sincs elég, azóta is bánom. Pedig többen mondták, szrjam le, ezt is kellene tennem.
2022. febr. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
51%

Sok baráttal szakadt meg a kapcsolatom. Ketten tulajdonképpen a semmiért hordtak el minden szarnak, és tiltottak le. Egy harmadik családi barát, és vagy 4-5 egymást követő alkalommal, ha látogatóban voltunk, egyszerűen ignorált. Egy negyedikre egy év csönd után ráírtam és letiltott.


Az egyikükkel én szakítottam meg a kapcsolatot, korrekten, elmondtam neki pontról pontra mindent, amit gondoltam és békében váltunk el.

2022. máj. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!