Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nem tudom, hogy hogyan szerezz...

Nem tudom, hogy hogyan szerezzem vissza a legjobb barátomat. Segítség?

Figyelt kérdés
Már 4-5 hónapja nem beszéltünk. Október környékén nagyon megváltozott, már nem beszélt velem olyan gyakran mint addig és én ezt szóvá tettem, mondtam hogy rosszul esik. Azt mondta, hogy nem tud ezzel mit tenni, nem fogja napokig rosszul érezni magát mert valami nem úgy sikerül ahogy azt szeretném. Ezek után írtam neki még párszor, de közömbösen sokszor bunkón válaszolt. Arra gondoltam, hogy 4 hónap után most hétvégén kihívom beszélgetni (felutazok hozzá), hátha helyre lehet ezt hozni. Ő nagy eséllyel már túltette magát rajta, engem viszont napról napra jobban felemészt ez az egész.

2022. febr. 20. 14:05
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Őszintén, nem tudom mit érzek, gondoltam rá. Lehet, hogy csak a hiánya bolondított meg, lehet, hogy nem. Csak a barátságunkat szeretném helyre hozni
2022. febr. 25. 16:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!