Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan tiltsam le a volt...

Hogyan tiltsam le a volt barátnõm hívását a párom telefonján,hogy ne jöjjön rá,vagy valami smstiltást írjunk bele,ha hivogatja állandóan java munkaidõben vagy vezetés közben,vagy irányitsuk el a hívást másik számra?

Figyelt kérdés
Megszakítottam a barátnõmmel a kapcsolatot,mert kiismertem,hogy csak a maga érdekét nézi,nekünk nem nyújt semmit,ha szüksěgünk van valamire,vagy ha ěn egyedül voltam.Ránk akaszkodott,szórakoztatja magát,de csak amig neki jó.Nagyon hebrencs,komolytalan 56 éves nõ.A páromat szinte mindennap munkaidõben hivogatja,amikor sok a dolga,ěs mindennap ugyanazt kěrdi,hol van,mit csinál,hol dolgozik.Nagyon unalmas,zavaró már ez hónapok óta.De õ soha semmi érdekeset nem tud nekünk mondani.Én nem hivogatom a páromat.A volt barátnõm erõszakos,magát nem akarja lekötni,hanem mástól várja szórakoztassák.Nem tudom,hogy venné,ha letiltanánk,vagy inkább egy smstiltást irjunk,ha hív,mint pl.most nem érek rá,ne zavarjon,vagy más hasonlót?Irjon este Facebookra ,ha ráér párom,de ott sem lesz az orrára kötve minden.Nagyon unjuk már.

2022. febr. 23. 22:54
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Simán tiltani.
2022. febr. 23. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Mindenhonnan le kell tiltani.

Tetszik neki a párod, hogy zaklatja?

Unatkozik, hogy munkaidőben értelmetlen hülyeségekkel zavarja?

Fura.

Egy normális férfi a 3. ilyen hívásnál kertelés nélkül leépítené, hogy ne hívogassa, főleg munkaidőben.

2022. febr. 24. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem tetszik neki,csak így akarja magát "szórakoztatni a hírekkel."Ránkakaszkodik,mint egy pióca,de ěn nem hagyom.
2022. febr. 24. 04:22
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nix gerinc megmondani neki szemtol-szembe, h he haver, nagyon gaz, ahogy viselkedsz, kopjal le egyszer es mindenkorra?
2022. febr. 24. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az okostelefonokban van feketelista opció, rá kell rakni és nem tud telefonálgatni. Amúgy meg a párod ossza ki, ha munkaidőben hívja, hogy nem ér rá dolgozik. Az ilyen embert én is letiltanám.
2022. febr. 24. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Eldöntöttem,letiltottwm.Majd biztos lesz hõbölgés,ha észreveszi.
2022. febr. 24. 14:03
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom, én a sztori elején azt hittem, hogy tizenévesek lehettek...
2022. febr. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Kérjetek tőle kölcsön egy nagy összeget, és minden beszélgetést azzal kezdjetek, hogy hozza már a pénzt. El fog tűnni magától.
2022. febr. 28. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
🤷 ne vegyétek fel, ha hív, nem fog felrobbanni a teló 🤦
2022. febr. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!