Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi a legjobb dolog, ami eddig...

Mi a legjobb dolog, ami eddig történt veled?

Figyelt kérdés

2022. febr. 25. 16:49
A kérdező szavazást indított:
A párkapcsolatom
A munkahelyem
Nyertem a lottón
A barátaim, tesóim
Szerencsés vagyok
Boldog vagyok
Sikerült a suli, amit szerettem volna
A háziállatom
Egyéb, leírom
Hogy gyakorizhatok
39 szavazat
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
96%

Regisztráltam Gyakorira. Életem legjobb döntése volt.


Viccet félretéve talán a családom, a sikeres érettségi, vagy a diploma megszerzése.

2022. febr. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
98%
A mostani munkahelyem. Sosem hittem volna, hogy lehet nem gyomorgörccsel munkába járni. De kiderült, lehet. Köszönet érte.
2022. febr. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
A szűk családom (férj, gyerekek, cicák). És a házunkat is imádom, minden hibájával együtt. 😊
2022. febr. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

A macskám.

5 éve mentettünk a menhelyről egy 6 hónapos körüli pici cicát, aki váratlanul meghalt 3 hét együtt töltött idő után. Nem sokkal azután került hozzánk a cicánk, mára már 5 éves. Nagyon szeretem és ő is engem, nem gondoltam volna, hogy egy állat ennyi szeretetet képes adni. Erőt ad és otthonosság érzetet, egy kis társ. Férjem is így gondolja.

2022. febr. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
A háziállatom, a sikeres államvizsgám, a munkahelyem és hogy megismertem a vezetésoktatómat. :D Na igen. Kicsit beleestem.
2022. febr. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
95%

A 2 csodálatos cicám.

Meg az, hogy végül volt lelkierőm az exemet elhagyni, amikor már nagyon rászolgált.

2022. febr. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 Noren1989 ***** válasza:
96%
A fősulin a koli. Kizökkentett a magamba zàrkózott vilàgomból, nyitottà tett új emberekre.
2022. febr. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
75%
Hogy megszülettem. Enélkül az összes többi se történhetett volna meg. És a születésem egyben a legrosszabb is, mert a többi rossz is megtörtént.
2022. febr. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
90%
Az egészséges, okos és szép kisfiunk. Köszönöm. :)
2022. febr. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
A jogosítvány megszerzése! Megismerhett a vezetés mámoros örömét (már ha nem akarnak épp megölni...), az autók fantasztikus világát, sikerült tematikus munkahelyet találnom ahol előrelépési lehetőséget is kaptam. Tudom hogy az autó csak egy tárgy, de nekem szó szerint az életem mentette meg, kevesen múlt hogy még itt vagyok..
2022. febr. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!