Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi a legjobb dolog, ami eddig...

Mi a legjobb dolog, ami eddig történt veled?

Figyelt kérdés

2022. febr. 25. 16:49
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

10 vagyok.

Ezen felül a párom is egy csodás ajándék a sorstól, végre szeretve vagyok, sosem mondhattam el magamról, viccen kívül. Természetesen ezt vissza is adom, sőt még többet is ha módom van rá❤️

2022. febr. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
88%

1. A munkahelyem.


Bár manapság azt látom, hogy erősen hanyatlik és mindenki mindenki ellensége lett, viszont a "kezdőcsapat" akik voltak nagyon felhúztak engem mind szakmailag, mind emberileg. Hozzájárultak, hogy sokkal nyitottabb, magabiztosabb, céltudatosabb ember legyek.


2. A hobbim a túrázás.


Egyszerűen jó dolog, mert ez az amit egyedül is tudtam/tudok csinálni, így sokat segített az önismeretemben, boldogságom elérésében. Ráadásul idővel elég sok ember megismertem akik nyilván hozzám hasonlók. Gyakorlatilag van egy ismerősi köröm akit viccből "családomnak" hívok.


Egészségügyileg is kifejezetten jót tesz, mert bár van egy kis túlsúlyom de mégis elég fitt és aktív vagyok. Orvosi vizsgálaton említik is, hogy biztos sportolok valamit, vagy sportoló voltam, mert annyira rendben van a pulzusom, vérnyomásom.


3. Az egyetem és a kollégium.


Egyik oldalról magával az egyetemmel hadilábon álltam. Ellenben megismertem csomó embert, hozzám hasonlókat. Nem volt az a kiközösítő, megalázó közeg, mint gyerekként meg szakközépben.


4. A jogosítvány.


Rohadt sokáig nem volt. 28 évesen csináltam. Az amúgy is önbizalomhiányos énemnek nem tett jót, hogy mobilis sem vagyok és ki vagyok szolgáltatva másoknak. Mióta van kocsim, azóta mindenhova is el tudok menni, sokkal tágabb lett a világ, ország. Legyen szó egy délutáni kiruccanásról vagy hétvégi nagyobb kirándulásról. Alapból az önbizalmam egészségesebb szintre hozta, hog én vezetek én "uralom" a gépet. Ne értsetek félre, nem vagyok az utak királya versenyző, de jó érzés, hogy én irányítok.


5. A lakásom.


Bár nem az igazi, nem mondom, hogy álmaim lakása,és még mindig nincsen kész, de már az enyém. Ha elkészül, akkor végre nyugodtan "hátra dőlhetek" kicsit és élvezhetem, hogy már nem másokkal kell együtt éljek és nem másnak fizetem a lakbért (hanem a banknak a hitelt, ami feleannyi sincs).


6. A párkapcsolataim.


Bár soha nem volt igazán tartós kapcsolatom, max 1 év, meg nem volt sok párom, de azért voltak, és mindegyikük egészen csinos, vonzó volt. Jó érzés vissza gondolni rájuk, még akkor is, ha most évek óta egyedül vagyok.

2022. febr. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Szerencsések vagytok!🙂
2022. febr. 25. 20:15
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Van egy alapbetegségem, ami plusz megterhelést ad. Eddig sokmindent megoldottam így, ebben az állapotban is.
2022. febr. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
90%
Szombat hajnalban itt töltöm az időt, vajon mi akkor?:D
2022. febr. 26. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Van több képzettségem, s munkahelyem is volt egy pár, de azt kell mondanom, hogy a cicám. Egy játékos, ragaszkodó kis háziállat.
2022. febr. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Amikor először ültem repülőn. Az elég jó volt.
2022. febr. 26. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

A legjobb dolog az volt mikor végre egy olyan lánynak tetszettem aki nekem is tetszett külsőleg és belsőleg is. A kisugárzása, mosolya, kedvessége teljesen le vett a lábamról..



Mikor a 90-es években Balatoni táborban voltam és kiszakadtam a családi közegből. Végre szabadnak és felszabadultnak éreztem magamat.


Mikor 98-ban először külföldre mentem Spanyolországba. Sosem fogom elfelejteni azt a hangulatot ami ott fogadott.


Mindenki vidám volt és felszabadult.


Akkor teljesen más volt külföldre menni mint manapság.



Amikor egy olyan lánnyal szexeltem akinek pont olyan volt a puncija amilyet szeretek.


Forró, nedves, szűk.

2023. jún. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!