Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Tudnátok barátkozni ilyen...

Tudnátok barátkozni ilyen emberrel?

Figyelt kérdés
van egy régi "barátom", több mint 10 éve beszélgetünk neten, nem csak ilyen futó elmúló dolog. alapvetően tisztességes friss negyvenes férfiember, stabil középosztálybeli munkahellyel, viszont csajozás témában van egy kis defektje. valamennyire a "kicsiket szereti" ez alatt nem azt értem hogy vadássza őket vagy ilyennel próbálkozik, de ez a fétise. nem pedofil, inkább Efebofília gyanús. ettől eltekintve tényleg hétköznapi ember, nyilván nem maradunk kommunikációs kapcsolatban ha nem lennék egy síkon, viszont mikor ezzel poénkodik, küld 1-1 képet nem igazán tudom hogy kezelni és hová tenni. nem akarok "cinkos" lenni, nyilván sok szép kistini van akire én is azt mondanám 31 évesen hogy oké jó csaj, vagy az lesz, de érzem közben hogy el kéne kell ettől határolódnom, ami neki 10 évvel később sem igen megy
2022. márc. 4. 17:56
 1/6 anonim ***** válasza:
19%
Nekem is a kisebb termetű lányok jönnek inkább be...nem tudom ezért miért nem lehetne vele barátkozni :d
2022. márc. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Madarat tollából embert a baratjabol ismered fel.
2022. márc. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Van egy mondás, mindent a szemnek, semmit a kéznek, nézni szabad, de úgyis elhajtják, ha bepróbálkozik, meg röhögnek a vén kecskén. Te meg szépen lerendezheted a dolgot azzal, amikor ilyen témákat feszeget, vagy képet küld, hogy "bocs, de engem ez nem érdekel". Egyébként meg ha nagyon teherré válik, még mindig elhatárolódhatsz tőle. Te szóltál, ő meg eldönti, hogy tiszteletben tartja a kérésed, és úgy folytatja, hogy te kimaradsz belőle.
2022. márc. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
igen már jeleztem neki rég, és tiszteletben is tartja, csak néha piásan feszegeti kicsit a határokat
2022. márc. 4. 18:20
 5/6 A kérdező kommentje:
általában ilyen viccelődő szitukban jön elő, csak tudom hogy ő komolyan is gondolná
2022. márc. 4. 18:22
 6/6 anonim ***** válasza:

Ő igen, a csajok meg nem, erőszakoskodni meg csak nem fog.

Ne beszélgess vele olyankor, amikor előjön a témával.

2022. márc. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!