Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy viszonyultok azokhoz a...

Hogy viszonyultok azokhoz a barátaitokhoz, akikkel megszakadt a kapcsolat? A barátaitok voltak, vagy sem?

Figyelt kérdés

Hogyan értelmezitek? Kíváncsi vagyok a véleményetekre. Az én okfejtésem szerint az áll legközelebb az igazsághoz, hogy ők valójában sosem voltak a barátaim.

Csak én képzeltem az egészbe valótlan dolgokat, vagy én képzeltem el velük kapcsolatban irreális dolgokat. Ők 1 percig nem tartottak barátjuknak engem és várták az alkalmat, hogy mikor építhetnek le engem a leggyorsabban.

Részemről ők már senkik, töröltem őket az életemből, az összes emlék is törlődött, még a puszta létüket is teljesen kitörlöm az életemből. Megnyomom a hatalmas "Delete" gombot.



2022. márc. 6. 13:43
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
100%
A barátságok új élmények,élő kapcsolat nélkül nem fejlődnek, nem maradnak fenn. Akik elköltöznek, akikkel már nem járunk minden nap egy csoportba vagy dolgozni, azokkal nem tudunk barátok maradni, mert nem vagyunk egymás életének részei, de nem jelenti, hogy nem szeretjük, vagy nem volt igazi a barátság.
2022. márc. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 A kérdező kommentje:

Visszatekintve fölösleges időpazarlás és energiabefektetés volt ez az egész barátkozósdi a részemről. Egyik pillanatról a másikra eltűntek az életemből, szó nélkül.

Ha szembetalálkoznék velük az utcán nemcsak, hogy nem köszönnék nekik, hanem nagy ívben kikerülném őket. A puszta létezésük irritál, az emlékük írmagját is kitörölném a tudatomból.

2022. márc. 6. 14:23
 13/45 anonim ***** válasza:
85%

#12

Már bocs, de ez alapján a gondolkodásmód alapján akkor itt te vagy a problémás fél a kapcsolataidban.

2022. márc. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
78%
Hát pedig nem jelenti azt, hogy régen sem voltatok barátok. Akkor azok voltatok, most meg már nem, ilyen egyszerű. Számomra nem az a barát, akivel sűrűn találkozom, hanem az, akire lehet számítani a bajban. Tedd fel magadnak a kérdést, hogy tudnál-e rájuk számítani, ha úgy adódna.
2022. márc. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:
83%
Nagyon nagy bajok vannak a buradban. A megnyilvanulasaid apapjan nem csodalom, h nem akarnak veled baratkozni.
2022. márc. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 A kérdező kommentje:
15: Hát ne barátkozzanak velem, magasról teszek rá. Csak nem kellett volna hosszú évekig hazudozni nekem, majd átvágni.
2022. márc. 6. 14:36
 17/45 anonim ***** válasza:
100%

Szoval epp szivfajdalmad van, ezert irtad ki a kerdest.

Atvertek. Elofordul. Massal is megtortent mar. De mindenki mas, nem lehet egy egyseges semat mindenkire rahuzni.

Lehet, h azok az emberek nem voltak igaz baratok.

Tedd magad tul ezen.

Minden ember csak atutazo az eletunkben. Van, aki hamar "kiszall", van, aki tovabb marad.

Tekints sajat magadra legjobb baratkent, mert egyedul te maradsz orokre magaddal.

2022. márc. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:
31%
Nem voltak azok, nem is tartom sebnkivel sem a kapcsolatot.
2022. márc. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:
100%
Ameddig friss volt bennem a dolog en is igy gondoltam.Idovel ez leulepedett bennem a volt legjobb baratnommel pl.hosszu ideig nem beszeltem megbantott azt mondta a baratsagunkra hogy illuzio volt,igazsagtalan dolgokat mondott.Joval kesobb beszelo viszonyba kerultunk de ez mar nem az a baratsag de joban vagyunk par eve hivott egy baratnos tarsasagba igy neki is koszonhetem hogy azokbol a talalkakbol kifolyolag ket szemellyel jol osszebaratkoztam es szorosabba valt veluk a kapcsolatom kulonosen egyikukkel.
2022. márc. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:
68%
Ahhoz képest, hogy nem érdekelnek, és törölted őket az életedbő, hosszú oldalakat írsz róluk. Aki engem nem érdekel, az eszembe se szokott jutni, nem hogy kérdést írjak ki róla a gyakorira.
2022. márc. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!