Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy viszonyultok azokhoz a...

Hogy viszonyultok azokhoz a barátaitokhoz, akikkel megszakadt a kapcsolat? A barátaitok voltak, vagy sem?

Figyelt kérdés

Hogyan értelmezitek? Kíváncsi vagyok a véleményetekre. Az én okfejtésem szerint az áll legközelebb az igazsághoz, hogy ők valójában sosem voltak a barátaim.

Csak én képzeltem az egészbe valótlan dolgokat, vagy én képzeltem el velük kapcsolatban irreális dolgokat. Ők 1 percig nem tartottak barátjuknak engem és várták az alkalmat, hogy mikor építhetnek le engem a leggyorsabban.

Részemről ők már senkik, töröltem őket az életemből, az összes emlék is törlődött, még a puszta létüket is teljesen kitörlöm az életemből. Megnyomom a hatalmas "Delete" gombot.



2022. márc. 6. 13:43
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
69%

Tőlem kaphatsz magyarázatot, miért szakították meg veled a kapcsolatot: mert elviselhetetlen vagy. Már ennyiből lejön, képzelem, milyen lehetsz az életben.

Úgyhogy most már tudod. Szívesen.

2022. márc. 9. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 A kérdező kommentje:
31: Más az, ha ezt egy noname valaki írja Gyakorin, meg megint más, ha ezt személyesen a szemembe mondaná, de ez elmaradt. Könnyebb volt megszakítani mindent. Nem baj, Isten malma lassan őröl.
2022. márc. 9. 09:52
 33/45 A kérdező kommentje:
És csak úgy előjáróban annyi, hogy remélem egyszer majd valaki őket is ugyanúgy átvágja, mint ahogy azt velem megtették. Ugyanis a karma dolgozik.
2022. márc. 9. 10:05
 34/45 A kérdező kommentje:
Részemről én befejeztem, alaposan át lett csócsálva a téma. További szép napot mindenkinek!
2022. márc. 9. 10:20
 35/45 anonim ***** válasza:
75%

Abban egyet értek teljes mértékben a kérdezővel, hogy nagyon nem szép dolog ghostingolni, mert nem képes őszintén eléd állni és megmondani kerek perec, hogy mi a gond és miért döntött így, hogy megszakítsa a "barátságot". Nekem ez annyira gyáva, kétszínű és önző viselkedés. Arról nem is beszélve, hogy közben a másik személy szétstresszeli magát, hogy miért történik ez vele mert nem tudja az okát és nagyon sokáig ezen agyal.


Megjegyzem, hogy ilyen velem is történt és szerintem jó pár emberrel, hogy csak úgy köddé váltak az akkor fontosnak számított "barát" és mai napig nem tudjuk az indokot, de ezt felesleges is lenne már erőltetni, mert tényleg magadnak többet ártasz...


De tény az is, hogy valahogy ezt meg kell tanulni idővel helyén kezelni, mert ezzel csak magadnak ártasz és felemészt. Úgy is az élet további embereket fog sodorni az életedbe és a későbbiekben biztosan akadni fog köztük olyan is aki értékes baráttá válik.

2022. márc. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:
0%
Nem véletlen tűntek el az életedből. Ha sunyi módon, ha nem, az okot magadban keresd. Fura mód, velem ilyen soha nem történt 24 év alatt. Nem hogy barátot nem vesztettem el, de még több is lett. Hát igen, lehet ezt így is.💆🏻‍♀️
2022. márc. 11. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:
0%
Ja az lemaradt, hogy barátokat azért tudok folyamatosan szerezni, mert jófej vagyok, vicces, kedves, stílusom egyedi, majdhogynem utánozhatatlan, egyszóval egyéniség vagyok.
2022. márc. 11. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 A kérdező kommentje:
36: Az élet majd visszaadja nekik egyszer. Vagy a karma. Egyszer én bukom az életben, aztán lehet a következő körben ők buknak. Ugyebár a szerencse forgandó.. 😏😏😏
2022. márc. 11. 01:24
 39/45 anonim ***** válasza:
45%

Szép volt, jó volt, akkor az barátság volt, voltak szép közös emlékek, de immár semmi közöm ahhoz az emberhez.

Ahhoz az emberekhez!

Mert sokan vannak!

Sajnos ez van.

Férfi létemre.

Nos most már csak a fitness járok.

A testépítés, futás és úszás.

2022. márc. 12. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 A kérdező kommentje:

Megjegyeztem ezt nekik és soha nem fogom nekik megbocsátani, hogy ilyen csúnyán otthagytak engem és szó nélkül megszakították velem a kapcsolatot, barátságot. Bármiféle magyarázat nélkül.

Én hülye utólag még próbáltam teperni, újra felvenni a kapcsolatot, mert számomra fontos volt az a barátság. Én vettem fel a kapcsolatot velük 1 év után is, holott közölte velem, hogy ő nem írt volna rám.

Majd újra le lettem azután is koptatva, mondtam hogy írjon, nem írt. Ennek már vagy 2 éve.

Nagyon megharagudtam rájuk, olyannyira, hogy a közös képeinket mind összetéptem apró darabokra és kidobtam, a közös fotómontázst is kihajítottam a szemetesbe, csak a képkeret maradt meg.

Legszívesebben még az emléküket is kitörölném, az együtt töltött időt, annyira gyűlölöm őket. Hányok ezektől az emberektől, kár, hogy megismertem őket. Legszívesebben elmondanám nekik, hogy egy senkik és semmit nem jelentettek az életemben.

2022. márc. 15. 02:40
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!