Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy viszonyultok azokhoz a...

Hogy viszonyultok azokhoz a barátaitokhoz, akikkel megszakadt a kapcsolat? A barátaitok voltak, vagy sem?

Figyelt kérdés

Hogyan értelmezitek? Kíváncsi vagyok a véleményetekre. Az én okfejtésem szerint az áll legközelebb az igazsághoz, hogy ők valójában sosem voltak a barátaim.

Csak én képzeltem az egészbe valótlan dolgokat, vagy én képzeltem el velük kapcsolatban irreális dolgokat. Ők 1 percig nem tartottak barátjuknak engem és várták az alkalmat, hogy mikor építhetnek le engem a leggyorsabban.

Részemről ők már senkik, töröltem őket az életemből, az összes emlék is törlődött, még a puszta létüket is teljesen kitörlöm az életemből. Megnyomom a hatalmas "Delete" gombot.



2022. márc. 6. 13:43
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
Egyébként ha így viselkedsz élőben is, teljesen érthető, hogy szó nélkül leléptek. Megjegyzem nagyon helyesen. Már valaki rávilágított arra, hogy elviselhetetlen vagy. Vannak egyáltalán barátaid? Gondolom senki, csak ők voltak és most ezt próbálod bizonygatni, hogy téged nem érdekel, de valójában nagyon is érdekel, ezért hisztizel már oldalakon keresztül.
2022. márc. 15. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 A kérdező kommentje:

41: Jah oké... Nincs baj ezzel. Csak talán ezt élőben, személyesen kellett volna elmondani, nem úgy, mint a sunyi disznó elsunnyogni...

De még ennyire sem tiszteltek engem, hogy őszinték velem. Mert sunyik és kétszínűek. Gyakorin bárki írhat bármit, nem oszt nem szoroz.... Ez egy anonim oldal.

2022. márc. 15. 20:07
 43/45 anonim ***** válasza:
Nekem van elviselhetetlen haverom, aki nem kepes onkritikat gyakorolni. Raadasul mar elmondtam ezerszer mit csinal rosszul, o mindig mindent jobban tud. Nemreg pont leepitettem, vagy legalabbis jocskan visszavettem belole. Egyszeruen mergezo volt. Nincs mit megmagyarazni rajta, mert 1000x elmondtam, de nem fogta.
2022. márc. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 A kérdező kommentje:

41, 43: Tény az, hogy egy barátság semmilyen körülmények között nem bír ki 1,5-2 év kihagyást. Ennyi szünet kommunikáció nélkül összeegyeztethetetlen a barátság fogalmával.

Tény, hogy a modorom és a stílusom sokszor bunkó és nyers, ezt vállalom. Ugyanakkor engedtessék meg nekem, hogy az árulást utálhassam. Igen, durva stílusban nyilvánultam meg az előbbiekben.

Azonban tetszik vagy sem, ez az alaphelyzeten semmit sem változtat. Lehet csűrni-csavarni évekig, de 1,5-2 év teljes kommunikáció szünetet egy barátság sem bír ki. Pont.

Ilyen módon pedig tök mindegy, mit irkálok, pláne hogy személyt sem neveztem meg, legyen X és Y. Ha nem írtam volna ilyen alpári stílusban, akkor se történt volna semmi.

Ezt a barátságot ők taszították lejtmenetbe azzal, hogy szó nélkül elvágtak mindent magyarázat nélkül. Annyit tudok erre mondani, hogy biztos lesznek az életben sokkal jobb és hűségesebb barátaim, mint amilyenek ők voltak és fordítva is így van.

Jól tudom, hogy egy huszadrangú senki se vagyok a számukra. Sokkal jobb barátaik lesznek, mint én, hisz tudjuk, elviselhetetlen vagyok. Rendben van. A mi egyenesünk sosem fog találkozni többé az életben.

Volt régen pár kapcsolódási pont és ennek vége. A helyzet az, hogy minden perccel csak egyre távolabb kerülünk egymástól.

Mindegy, túlteszem magam rajtuk. Találják meg az igaz barátaikat az életben, én szintúgy azt teszem.

Ezzel lezártam, a további üzeneteket ignorálni fogom.

2022. márc. 15. 21:47
 45/45 A kérdező kommentje:
Sajnálom a durva szavakat, de kész. Vége. Ennyi. Lezártam. Kérem szépem senki ne írjon többet! Köszönöm. ❌🚫⛔
2022. márc. 15. 21:56
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!