Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ez mit jelent ha a barátnőm...

Ez mit jelent ha a barátnőm ezt írja?

Figyelt kérdés
Poénosan írtam a baratnomnek hogy amúgy is 58 kg vagyok, hogy az mar több mint fel mázsa, o azt válaszolta h “megver” es h “kulonben is a vasagyat nem szokás hozza számolni”. Probaltam értelmezni de nem sikerült, mar túl keso van😂
2022. márc. 8. 00:14
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
Poén ha jól sejtem.
2022. márc. 8. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Kedveskedő poén.
2022. márc. 8. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Azt jelenti, hogy szerinte kevesebb vagy mint 58 kiló, és hogy az 58kg úgy jöhetett ki csak, ha beleszámoltad még a vaságyat is.
2022. márc. 8. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Kedves első, mármint pozitív poén?
2022. márc. 8. 01:08
 5/10 A kérdező kommentje:
2.,3, köszönöm a választ! Valahogy én is sejtettem csak így estefele nehezen tudom felfogni a dolgokat 12 orazas után😂
2022. márc. 8. 01:09
 6/10 anonim ***** válasza:
77%

Lehet azt érzi nincs önbizalmad és emiatt próbál észhez téríteni. Vagy az is lehet, hogy nem feltétlen pozitív érzelem vezérelte ezt a mondatot. (Persze szerintem semmiképp nem sértés.) Például: Tegyük fel, hogy ha te vékony vagy hozzá képest, akkor emiatt is példálózhat kissé nyomatékosabban mert sértve érezheti magát mivel mondjuk több kiló és még is neki panaszkodsz. Ez az a vékony vagy én meg nem, akkor ne neked sírjon már a szád érzésből kifolyólag.

Szóval lehet, hogy csak idegesítette az irónikus önkritikád.

2022. márc. 8. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
96%
Kedvességből írta. Fejezd be a nyávogást és az önsajnáltatást.
2022. márc. 8. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 mantis religiosa ***** válasza:
Becsüld meg az asszonyt! Kevés nőnek van jó humorérzéke.
2022. márc. 8. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
#6-os, 58 kg vagyok 171cm, és “S”-es ruhat hordok..igen nagyobb nálam a baratnom de sose szokott genyozni vagy beszologatni, és nagyon őszinte mindig, nem tesz kétértelmű utalásokat.
2022. márc. 9. 19:00
 10/10 A kérdező kommentje:
Meg állandóan fel szokott emelni xd
2022. márc. 9. 19:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!