Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha egy baráti társaságon...

Ha egy baráti társaságon belül kimaradtok valamiből, akkor hogy érzitek magatok emiatt?

Figyelt kérdés

Nem zavar titeket?

Van egy sportszerű tevékenység amire heti 2-3x járnak. Én abból kimaradok, mert legtöbbször én dolgozok, plusz egyéni hülyeségem miatt nem szeretném azt a sportot űzni.

De úgyérzem kimaradok valamiből, hogy nem vagyok jelen.

Nektek van ilyen? Hogy csak ti nem csinaltok valamit a barátikörötökben? Nem zavar titeket?



2022. márc. 14. 21:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem több minden is van amiből kimaradok, de számomra ez tök természetes. Azért maradok ki, mert azt nem szeretem csinálni.
2022. márc. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
21%
Nekem nincs baráti köröm, ez az egész probléma amit felvázoltál, óvodás szintű. Ott volt ilyen utoljára, hogy fú Zsuzsika nem jön homokozni.
2022. márc. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert vannak programok és élmények, amiket meg más felállásban élünk meg és más marad ki belőle. Mindenkivel vannak átfedések, szóval nem zavar, ha nem vagyok ott mindenhol.
2022. márc. 15. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Ha más programok is vannak közösen, akkor megmarad a baráti kör. Ha csak olyankor vannak együtt, akkor sajnos szét fog szakadni a barátság.

Én pl.szégyen nem szégyen, nem szeretek biciklizni (40 éves koromban tanultam meg, és nincs biztonságérzetem, kicsit félek). Ezt tudják a barátaim, ha biciklitúrára mennek, engem nem hívnak, mert tudják, hogy úgyse mennék. De bármi más szóba jöhet, így sokat találkozunk.

2022. márc. 15. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!