Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy/Hol találjak baráti...

Hogy/Hol találjak baráti társaságot?

Figyelt kérdés
Nincs valami sok barátom, de baráti társaságom egyáltalán nincs, és azért néha jó lenne több emberrel programokat csinálni, meg hasonlókat.

2021. jún. 18. 14:02
 1/5 anonim ***** válasza:
69%
Szórakozóhelyeken, pubokban, koncerteken, internetes játékokkal. Mindenhol, csak nem a monitor mögött...
2021. jún. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az internetes játék a monitor mögött van.
2021. jún. 18. 15:30
 3/5 anonim válasza:
81%
Nekem is ez a problémám. Hónapokig külföldön éltem és a "barátaim,, azóta tovább léptek. Úgy érzem magam mintha csak most költöztem volna új országba, pedig csak hazajöttem.
2021. jún. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
86%
Nekem volt/van baráti társaságom de azóta más ember lettem így sajnos már abszolút nem érzem velük jól magam. Én nagyon szívesen mennék közös programokra tényleg bármi szóba jöhetne (kirándulás, túra, Balaton, strand, mozi, ottalvós buli, kocsmázós buli) de egyszerűen nem vevők rá. Van aki csak online játékos programot szeretne van aki még ahhoz is lusta. Úgy, hogy a nyárra kiagyalok valamit utána meg egyetemen pörgősebb barátokat keresek.
2021. jún. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha kicsit nehéz elsőnek akkor kezd online. Pl. Discord, reddit, omegle, facebook, videojátékok pl. Gta rp. Most ezek jutnak eszembe
2021. júl. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!