Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Jártatok már úgy,hogy egy...

Jártatok már úgy,hogy egy barátotok ghostingolt?

Figyelt kérdés
Ha igen miért? Ha nem, és magyarázatot se kaptál később sem, hogyan dolgoztad fel?
2022. márc. 26. 22:20
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
Velem minden barátom ezt csinálja.. 😂😂😂 Nyaljanak ecetes citromot sósavval..
2022. márc. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Sajnalom, biztosan rossz lehet, de hidd el veluk van a baj…elegge szegenyes szemelyisegre vall,aki ilyet tesz egy baratsagban
2022. márc. 26. 22:24
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Előfordul, de látom, hogy olyankor nem is volt meg az egyensúly. Mármint én több mindent beletettem abba a barátságba, mert úgy hittem túlintrovertált, félénk és idő kell mire megnyíljon. Aztán csak úgy se szó, se beszéd átpártolt máshoz, még próbáltam vele néha beszélni, de elég kedvetlenül felelt. Én meg nem fogok senki miatt teperni.
2022. márc. 26. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Itt lett valaki akiről azt hittem,hogy barátok leszünk,majd felszívódott.Legalábbis előlem. Ez van.
2022. márc. 27. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos igen.Ez nem baratság ez csak kihasználas.Főleg egy idő után elvárnám h elmondja mi baja van..és megértem
2022. márc. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Offline baráttal csak egyszer jártam így: külön gimikbe mentünk, évekig tartottuk a kapcsolatot, majd egyszer csak nem írt többet. Én még írtam neki egy utolsót, aztán már én sem. Azért az bántott, de mégsem olvastam be neki, vagy hasonlók, csak örültem volna a részéről valami lezárásnak.


Online barátkozás során pedig szinte mindenkivel így jártam, szóval ezzel fel is hagytam már egy ideje. Még van pár ilyen barátom régebbről azért, de újakat nem keresek már.

2022. márc. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!