Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Elmennétek így a helyemben?

Elmennétek így a helyemben?

Figyelt kérdés

Barátnőm 30. születésnapját szervezi egy másik barátnőnk.


Az én harmincadik szülinapomat tavaly elfelejtették, de úgy, hogy ha hónapokkal később nem kérdezem meg, miért haragszanak rám, eszükbe se jutott volna.


Egyikőjük leánybúcsúját én szerveztem pár éve kb egyedül, mert mindenki más tojt az egészre.


A most szülinapos csaj hónapok óta nem is beszélt velem, meg se látogatott mikor gyerekem született, csak a harmadik barátnőmnél (aki most szervezi neki az ünnepséget) találkoztunk, mert neki is akkor született gyereke. Őket azóta is látogatja folyamatosan, engem nem.


Kicsit besokalltam hogy én mindig mindenkinek minden ünnepén ott vagyok, szervezek, ajándékot veszek mosolygok, én meg le vagyok tojva, így nincs kedvem elmenni erre a szülinapra.


Úgy fair, hogy hozzáteszem, én évek óta elég depressziós vagyok kb minden miatt, szóval nem vagyok túl jó társaság sokszor,de ez csakis akkor jön elő belőlem, ha hármasban vagyunk, egy sokszereplős ünnepre sose vinnék rosszkedvet, hiszen nem rólam szól az a nap.


Túlreagálom?


2022. márc. 27. 20:09
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem reagálod túl. Én sem mennék el...
2022. márc. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A fentiek ismeretében nekem sem lenne kedvem elmenni és nem mennék el.
2022. márc. 27. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!