Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit vár tőlem? Lesz ebből még...

Mit vár tőlem? Lesz ebből még valami?

Figyelt kérdés
Van egy internetes barátom akivel már régóta tartom a kapcsolatot, és minden nap írunk. 2 hete ezelőtt összevesztünk mivel nem tetszett nekem a viselkedése egyoldalúnak éreztem a barátságot, ezért felhoztam ezt neki azzal a reménnyel, hogy meg tudjuk beszélni. Ő ideges lett rám kicsit, de elismerte, hogy igazam van és azt írta, hogy egy rossz barát és sokkal többet érdemlek, aztán megírtam neki, hogy én csak meg szeretném ezt a dolgot beszélni. De ő a üzenet megnézése után nem írt vissza és ahogy írtam felül is ez 2 hete történt, de azóta mindig ha ki tettem valamit szociális platformokra ő volt az első aki megnézte, én nem akarok ilyen barátságot vagy legyen normális vagy ne legyen köztünk semmilyen interakció. Nem értem ezt a gyerekes viselkedést.

2022. márc. 28. 11:13
 1/5 anonim ***** válasza:
61%

Hagyd. Majd ha akar keres.

Nekem is volt internetes "barátságom", de részemről ez hosszútávon nem működik.

Főleg mikor itt a nyár, jó idő stb az embernek van programja, személyes kapcsolatai stb

Ilyenkor minden ami online háttérbe szorul

Heti 1xer reagáltam az internetes barátomnak legjn

2022. márc. 28. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
61%

*leginkább mert egyszerűen közben éltem az életem

Nem azt jelenti hogy nem volt számomra fontos vagy ne akartam volna vele beszélni de egyszerűen nem volt rá időm

Mivel az illető nálam is sérelmezte ezt így megszakadt köztünk a kapcsolat már 5 éve.

2022. márc. 28. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
48%

minden nap írunk <> egyoldalúnak éreztem a barátságot

Hát tényleg. És még te vagy felháborodva. :D

2022. márc. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
3-úgy látom nem vagy tisztában a szavak jelentésével. Attól még, hogy naponta írtunk, róla szólt majdnem minden, sohasem kérdezett rólam semmit. Régebben nem így viselkedett, nem tudom mi változott meg.
2022. márc. 28. 15:55
 5/5 anonim ***** válasza:
A szavakat értem, te nem írtál értelmeset...
2022. márc. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!