Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért ilyenek a mai tinédzsere...

Miért ilyenek a mai tinédzserek? Hogy tudnék barátokat szerezni?

Figyelt kérdés
Minden korombeli tinilány egy ribi. Mindenkit kibeszélnek, semminek sem örülnek, kényesek, kelletik magukat minden fiúnak vagy hattal feküdtek már le, isznak, cigiznek, drogoznak csak azért hogy menők legyenek. Én is elég nagyszájú vagyok de sosem csinálnék ilyeneket ennyi idősen. Emiatt eléggé ki is vagyok tagadva. Szerintetek hol találhatnék barátokat? (Való életben)

2022. márc. 31. 18:36
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
szórakozol? azt írtad hogy olvassam el az utolsó 2 sort a kérdésben. nem csak hogy elolvastam, de idéztem is. most meg kiröhögsz. unatkozol?
2022. ápr. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
utolsó 2 szót*
2022. ápr. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
A kérdés alatt van egy szöveg. ,,(Való életben)"
2022. ápr. 1. 16:42
 14/15 anonim ***** válasza:
akkor azt mondd, a "Való életben" után hol látsz te kérdőjelet?
2022. ápr. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
10 évvel ezelőtt sem volt jobb, de igazából 20 évvel ezelőtt sem. Anno ugyanezek voltak a problémák. Egy dolgod van, kizárni az ilyen embereket, cső.
2022. ápr. 2. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!