Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Milyen barát az, aki emiatt...

Milyen barát az, aki emiatt megszakítja a barátságot, igazi barát volt ő valaha egyáltalán?

Figyelt kérdés

nem áll velem szóba azóta mióta kiderült, hogy nekem más a politikai pártszimpátiám és pl én nem vagyok vírustagadó, oltásellenes.


és nem volt semmilyen vita köztünk, csak ő elmondta az álláspontját én pedig mondtam, hogy én ezt nem így látom, nekem más a véleményem ezekről a témákról és legyen szíves ne próbáljon meggyőzni az igazáról amíg én sem teszem ezt irányába



2022. ápr. 3. 18:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
24%
Egy kisgyerek
2022. ápr. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem alig várta, hogy megszabaduljon tőled, kapott az alkalmon. Ilyen szépen kommunikáltál vele, példaértékű, a mesében sem lehet ilyesmit olvasni. Erre a másik fél, aki nincs itt rádcsapja az ajtót. Egyértelműen ő a negatív figurája a sztorinak, te pedig a pozitív, ne legyenek kétségeid!
2022. ápr. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
37%

Nagyon sok az ilyen hülye ember amúgy, nem csak a te haverod ilyen, sok embert ismerek aki azért nem beszél egymással mert másik pártot támogat.


Jobban jársz ha nem is törődsz vele, vannak ilyen beteg emberek.

2022. ápr. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
66%
Én szakítottam meg ilyen miatt barátságot. Nekem fontos, hovy hasonló értékeket valljunk, úgy látszik, neked mindegy, hogy kikkel barátkozol, vannak mások, akiknek elveik is vannak.
2022. ápr. 4. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
43%
Én is szakítottam meg a kapcsolatot egyik barátommal így. Én mindig is tudományos beállítottságú voltam és mindig is a tények érdekeltek, így a legtöbb barátom ilyen is. A legtöbb barátom valamilyen orvosi szakon van vagy magasan képzett mérnök, kémikus, stb., tehát tudomány területe. Számomra fontos, hogy akikkel körülveszem magam, ne a média baromságait nyeljék be, hanem a tudomány oldalán álljanak és hiteles forrásaik legyenek. Szerencsére csak ezt az egy embert vesztettem el, ebből látszik, hogy jól válogattam meg a barátaim. Nem bánom amúgy és nem haragszom rá. A tudomány soha sem volt könnyű és könnyen érthető, pláne nem könnyen kikereshető és tanulható. Így nem csoda, ha valakinek ez nem való. Egyszerűen konstatáltuk, hogy nem illünk össze, s elengedtük egymást. Nincs ezzel baj, szerintem.
2022. ápr. 4. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
93%
5# Hétvégén Agymenők-maraton volt a Komedi centrálon ami kissé kiszakított a valóságból?
2022. ápr. 4. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én is szakítottam meg barátságot ilyen miatt. Nem azért, mert másik oldalra szavaz, hanem azért, mert a rendszer haszonélvezője anyagi és minden más tekintetben, ez pedig az én értékrendembe nem fér bele.
2022. ápr. 4. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
57%
7# Ezért megszakítottad a "barátságot"? Nos, Isten mentsen meg az ilyenek szívbéli igaz barátságától, szerintem nagyon jól járt az illető, hogy irigységből leakadtál róla.
2022. ápr. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

7-es vagyok.

A barátságnak is vannak fokozatai, nem volt ő a legközelebbi barátom, nyilván nem véletlenül, de azért elég jól elbeszélgettünk. Bűnözőkkel és tolvajokkal viszont nem barátkozom. Ha ez szerinted irigység, lelked rajta, szerintem nekem is jogom van olyanokkal körül venni magam, akiknem nem hányom el magam a társaságában.

2022. ápr. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
9# Alakul a történet:) A rendszer haszonélvezője és a bűnözők-tolvajok az nem ugyanaz. Jogod van persze, az téged minősít, ha irigység miatt megszakítottad egy barátoddal a kapcsolatot. Mert nem azt írtad, hogy bűncselekmények elkövetése miatt elítélted és bezártál előtte, hanem a rendszer haszonélvezése miatt. Ehhez is jogod van, félre ne érts.
2022. ápr. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!