Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért lett hirtelen elzárkózó,...

Miért lett hirtelen elzárkózó, közömbös?

Figyelt kérdés

Évekig jóban voltam egy férfivel (nem olyan értelemben), ment a mosolygás, hülyéskedés, ha találkoztunk. Nem voltunk közeli barátok, de kedveltem nagyon. Nem volt semmi vita köztünk, vagy összeveszés, viszont megváltozott a viselkedése, olyan velem, mint egy idegennel, látszik rajta, hogy elzárkózik tőlem. Miért lett ennyire közömbös?


(Ha őt kérdezném, azt mondaná, nincs semmi, ezért nem érdemes. Na meg látszik rajta, hogy nem is akar beszélni velem.)


2022. ápr. 7. 09:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Rád unt. Engedd el. Van ilyen
2022. ápr. 7. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Gondolom sok ideig érzelmeket táplált feléd, aztán egy idö után ez elmúlik, ha nincs vele foglalkozva és, ha nem vagytok közeli barátok, akkor kb ez fog történni… ez egy tipp
2022. ápr. 7. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne….
2022. ápr. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!