Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Normális dolog, hogyha nálam...

Normális dolog, hogyha nálam idősebbekkel??

Figyelt kérdés

Normális dolog, hogyha valamiért nem tudok kijönni a nálam fiatalabbakkal illetve a velem egyidősökkel?


Van egy-két barátom aki nálam fiatalabb de igazából úgy érzem ,hogy rajtuk kívül nem tudnék igazi barátságot kialakítani a nálam fiatalabbakkal illetve a velem egyidősökkel..


Mindig a nálam idősebbekkel szoktam barátkozni bár lehet velem van a baj hiszen sokak szerint barátságban nem kéne, hogy számítson a kor.


Illetve leginkább férfiakkal találom meg a közös hangot akiktől nem akarok semmi többet csak szimplán barátságot..


Normális dolog ,hogyha csak a nálam idősebbekkel tudom megtalálni a közös hangot vagy nem kéne ,hogy barátságban érdekeljen a kor?



2022. ápr. 8. 20:16
A kérdező szavazást indított:
Nem normális
Teljesen Normális
16 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Mi emberek nem vagyunk egyformák, az az különbözőek vagyunk, ezáltal ez teljesen normális.

Nincs ezzel semmi baj.

2022. ápr. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
87%
Én meg pont fordítva vagyok ezzel, nem érzem magam rosszul tőle.
2022. ápr. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Pacsi, én is ilyen vagyok, de nálam ennek a kialakulásának oka van.
2022. ápr. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
30%

Kora ötvenesként én pedig a huszonéves srácokkal jövök ki jól, emberileg is.

Mindig is így volt :)


53/F

2022. ápr. 9. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!