Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Aki az emberi fajt nem gyűlöli...

Aki az emberi fajt nem gyűlöli az miért nem?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 16. 15:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
67%
mert nem tudom önmagamat gyűlölni.
2022. ápr. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

1


Ja, tehát emiatt elnézel egy csomó hülyeséget nekik. Értem.

2022. ápr. 16. 15:56
 3/14 anonim ***** válasza:
84%
Ok, kezdjuk az elejerol. Miert is kell gyulolni az emberi fajt?
2022. ápr. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

3


Mert parazita?

Mert igazságtalan?

Mert képtelen ösztönei fölé emelkedni?

Mert kártékonyak?

Mert rosszindulatúak, gyengébbeket eltapossák?


Csak néhány kapásból de rengeteg van még.

2022. ápr. 16. 15:58
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Ezekkel nem tudok vitatkozni, mert valoban van ilyen.


Viszont nem hiszem, h talalkoztal mind a kozel 8 mrd emberrel, ami alapjan erre a kovetkeztetesre juthatnal. Az emberi fajba peldaul te is, az edesanyad is beletartozik. Magatokat is igy jellemzed? Most komolyan kerdezem, ne indulatbol valaszoljal!

2022. ápr. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez alapján az összes fajt gyűlölhetnéd, mert az összes faj ilyen. Sőt, sok szempontból még "ilyenebb"! Az egyetlen komoly, globális méreteket öltő probléma az emberi fajjal, hogy túlságosan invazív, ebben határt kellene szabni.


De mindemellett a negatívumok mellett, az emberi faj nagyszerű teljesítményekre képes, tud intelligensen működni, igenis tud nagyon emberséges lenni, és szerintem nincs a világon még egy olyan faj, ami a gyengék megsegítésére ekkora erőfeszítéseket tenne.

2022. ápr. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az emberi faj undorító. Ahogyan uralkodnak egymás felett, tapossák egymást, a pénz mindennél fontosabb képesek ölni is érte, kárörvendőek, egoisták, ítélkezőek, kihasználják és manipulálják egymást. Mindezt úgy, hogy tudatában vannak mit csinálnak.
2022. ápr. 16. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
53%

"Mert képtelen ösztönei fölé emelkedni?"


Ez egy nettó f*szság. Ha így lenne akkor minden vitának/nézeteltérésnek fizikai erőszak lenne a vége, minden nemi vágy átcsapna erőszakba, minden félelem helyzetben úgy viselkednénk mint a sarokba szorított vadállat stb....

2022. ápr. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
89%

Látom, sokan nem tudják kettévenni a kettőt. Én is utálom az emberi fajt, de ez egyáltalán nem azt jelenti hogy minden egyes embert utálok.

Hülye hasonlat, de hirtelen nem jut eszembe jobb: ha meglátsz egy hangyát, az csak egy cuki kis hangya, semmi extra. De ha meglátsz 5000 hangyát nyüzsögni egy rakáson, az teljesen más, azért a többség beleborzong abba a látványba.

Az emberi fajt gyűlölöm, mert olyan mint egy rákos daganat a Föld hátán. Mindent leigáz és tönkretesz maga körül. De ettől még nekem is vannak szeretteim, és alapvetően pozitívan állok az emberekhez.

2022. ápr. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
És, akkor magatokat is ???
2022. ápr. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!