Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek mennyire lenne...

Szerintetek mennyire lenne jogos lépés ez tőlem?

Figyelt kérdés

Van egy "barátom" - idézőjelben, mert ezek után nem tudom annak tartani -, aki már több, mint 1 hete tesz rám magasról. Sajnos történtek olyan dolgok a magánéletemben, amiket senkinek sem kívánnék, de jó lett volna megosztani vele - mivel én is sokszor meghallgattam az ennél százszorta pitiánerebb történeteit. De nem. Leírtam neki, de el sem olvasta. Na már most ez piszok rosszul esik, pláne tőle (hisz össze sem vesztünk). Azóta se méltatott még arra sem, hogy megnyissa a beszélgetésünket. Viszont egyfeszt posztol mindenhova valamit. Nem fogok ráírni még egyszer, mert "nála van a labda", neki kell visszadobni. Viszont úgy érzem, már nem fogja. Aztán mivel ilyen ignoráns velem szemben, így megbeszélni sem tudjuk. Erősen gondolkodom azon, hogy csak úgy kitörlöm az ismerőseim közül mindenhol.

Mennyire lenne ez jogos a részemről ezek tudatában?


2022. ápr. 17. 11:17
 1/5 anonim ***** válasza:
85%
Én csak azt nem értem, hogy miért nem személyesen találkoznak a barátok. Miért nem az van, hogy te, Jancsi, üljünk már össze egy sörre, szeretnék veled beszélgetni.
2022. ápr. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%

Nem tudom, ha nekem valami bajom van, amit nagyon nem meg szeretnék osztani a barátnőmmel, akkor felhívom, és jó esetben személyesen, ha ez nem működik, telefonon elmondom. Nem írkálok, aztán kiakadok, mert nem nyitja meg.

Lehet, hogy én vagyok a túl öreg, de hidd el, ezzel a módszerrel elég jól működnek a barátságok.

2022. ápr. 17. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
75%

Ilyen beszélgetésnél szerintem is személyesen beszélni jobb lenne mint írásban.

Másrészt pedig ha biztosan mindig fent lóg neten és postolgat szinte mindig akkor érdekes hogy miért nem válaszol vissza.

Egyébként kerülhet valaki olyan élethelyzetbe, hogy nem tud válaszolni.

2022. ápr. 17. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
12%
Ilyenkor szokott kiderülni, hogy az illető "baráttal" még soha nem is találkoztak személyesen. Lehet, elszaladt mellettem az élet (pedig még 40 se vagyok), de ez nekem annyira idegen.:(
2022. ápr. 17. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
40%
Jaa erre nem gondoltam, ha afféle "netes barát" akivel "személyesen nem találkoztál", akkor én nem csodálkoznék ha ez a helyzet, életem jelentős részét én is offline módon éltem és ez nekem is fura lenne, de én is már "öreg negyvenéves" vagyok. :)
2022. ápr. 17. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!