Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lányok! Ezt mennyire éreznétek...

Lányok! Ezt mennyire éreznétek gáznak?

Figyelt kérdés
Barátokkal jelentkeztünk valahova, és szükség volt az adatainkra (magasság és súly). A barát barátnőm lakásán voltunk, és kiküldött a fürdőbe, hogy ha nem tudom a súlyom mérjem meg magam. Ez egy régi mérleg volt, nem digitális, és sajnos nekem akkora a hasam, hogy amíg rajta állok, nem látom a számot, szóval odahívtam a barátnőmet diszkréten, hogy segítsen leolvasni.. Szerintetek ez mennyire gáz? Lányként mit gondolnál, mennyire éreznéd gáznak, ha egy fiú barátod ilyen segítségre szorulna?
2022. ápr. 18. 23:33
 1/10 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem egyáltalán nem gáz, nem lehet mindenki nádszálvékony. És ez így van jól.
2022. ápr. 18. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
96%

Nézd ha valóban baratnő, akkor egy nem ciki.

Erre vannak a barátok 🙂 és elfogad olyannak amilyen vagy.

2022. ápr. 18. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom eddig se volt titok hogy nem vagy kockahasú...
2022. ápr. 18. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
66%
Abszolút nem gáz.
2022. ápr. 19. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
88%
Gaznak nem gaz, emberileg semmit nem valtoztat, csak akinek ekkora a hasa, az pasikent semmikepp sem vonzana.
2022. ápr. 19. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
35%

Az a legfontosabb, hogy neked mi a véleményed. Nyilván te magad sem érezted gáznak, mert ha szégyellted volna hogy segítséget kell kérni, akkor egyszerűen behúztad, vagy megemelted volna a hasadat, és máris le tudtad volna olvasi a számokat, mert úgy már nincs útban a beled :D


Személy szerint nekem viszont már gáz ha egy fiú barátom ennyire elhízik.

2022. ápr. 19. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
62%
Én nem akarok senkit se megbántani, de én eddig azt hittem, hogy ilyen csak a mesékben van. Még előrehajolva, a hasadat behúzva sem látod?
2022. ápr. 19. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
76%
Miért nem húztad be a hasadat, vagy toltad félre addig a hájat?
2022. ápr. 19. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
42%
A pöcsödet hogy mosod, ha nem látod?
2022. ápr. 19. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
43%
ha ennyire hájas vagy, akkor nem tudom mért pont most lenne bárkinek is meglepetés, hogy kövér vagy. nem a tény gáz, hogy valamiben szükséged van a barátaid segítségére, hanem a kövérséged a gáz, de az nagyon.
2022. ápr. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!