Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek jogosan zavar,...

Szerintetek jogosan zavar, hogy ilyen fotókat küld? Hogyan építsem le?

Figyelt kérdés
2 évig kolléganők voltunk, jó volt a kapcsolat és nagy ritkán meg munkán kívül is találkoztunk. Mondhatni barátok voltunk, de mióta terhes táppénzen van (8 hónapja) nem is találkoztunk, csak neten váltunk napi pár szót. Többször is kérte már a főnök, hogy jöjjön be, mert el sem köszönt a csapattól, vettünk neki ajándékot is (nálunk ez szokás) és mindig azt mondja a főnöknek, hogy ekkor és akkor bejön, de közben nekem leírta, hogy a férje pont olyankor van otthon, amikor mi dolgozunk (azaz mi mindig délutánosok vagyunk 13-21ig a férje meg 6-14ig dolgozik) és ő nem fog otthonról eljönni a férje mellől mikor vele is lehetne. Ez a csaj amúgy is ilyen szimbiózisban él a férjével, mindig is zavart, hogy kb.levegőt sem bírt venni nélküle, de mivel a munka miatt muszáj voltam elviselni, így probáltam figyelmen kívül hagyni. Most ez viszont elég zavaró számomra, hogy minden hónapban hozza be a tp papírt a céghez, de a mi részlegünket szándékosan messze elkerüli. Közben meg minden nap ír nekem, küldi a fotókat a hasáról, kiságyról, pelenka meg minden babacuccról meg persze a babáról is, a legdurvább sztem az volt amikor lefotózta a kis utalványt, hogy mennyi szját kaptak vissza néhany hónapja.🤦‍♀️ Eddig szűkszavúan válszolgattam neki, mert nem akartam megbántani, mégis csak egy kismama meg jó volt aránylag vele együtt dolgozni, de kezd nagyon elegem lenni belőle. Úgy érzem, hogy csak arra használ, hogy dicsekedjen milyen jó neki az élete, otthon unatkozik, egésznap rendelget stb. Szerintetek, ha egyszerűen nem írnék neki vissza az nagy bunkóság lenne? Esetleg írjam le neki, hogy farászt és ha személyesen egy 5 perc erejéig sem kiváncsi se rám, se senkire a cégtől akkor fotókat se küldözgessen, mert nem érdekel. Ti hogyan kommunikálnátok ezt le?
2022. ápr. 20. 10:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha már arra jár bevinni a táppénzes papírt akkor igazán felmehetne hozzátok legalább beköszönni.


Ezt le is írhatod neki. Ha nem tetszik neki akkor pedig nem kell vele foglalkozni.

2022. ápr. 20. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Amikor azt írta, hogy a férje otthon van mikor mi dolgozunk megírtam, hogy akkor feljöhetne amikor jön a tpvel, erre nekem is azt írta, amit a fönőknek szokott, hogy jó majd legközelebb jön, de hát 8 hónapja lett volna rá, ha eddig nem jött már nem is fog. Az okát amúgy nem tudom, itt mindenkivel jóban volt.
2022. ápr. 20. 10:42
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Akkor ne foglalkozz vele.

Ne írjál neki vissza, ha zavar, hogy ír akkor pedig tiltsd le. Egyértelmű szerintem, hogy nem érdeklitek.

2022. ápr. 20. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Engem is zavarna, ne reagálj és némítsd le.
2022. ápr. 20. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
90%
Nèmísd le. Tedd azt mint ő. Pár nap után írj annyit, nem èrsz rà, a fèrjed/párod otthon van. De majd írsz. Így le kopik a saját dumàjàval.
2022. ápr. 20. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
65%
Ne haragudj Juliska, de nem érdekelsz, pá!
2022. ápr. 20. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Tiltsd le a francba. Nem kell megindokolni. Vagy megírod neki, hogy nem érdekel az életed, nem vagyunk barátok csak kollégák voltunk.
2022. ápr. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!