Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért ilyenek az emberek velem?

Miért ilyenek az emberek velem?

Figyelt kérdés
Oké, csendes vagyok. Nem vagyok egy barátkozós fajta, de attól még nen kéne így viselkedniük. Messengeren beszélgetek két csajjal, az egyiket személyesen is ismerem. Rámírt hogy vagyok, stb... Visszaírtam neki kérdéseket és arra már nem válaszol... Már vagy 3 hete. A másik személyt egy éve ismerem, írkálunk egymásnak, kb egy hét múlva válaszol, vagy kettő. Mindig azt mondja, hogy nem jár facebookra. Már egy hónapja nem jelentkezik, de folyamatosan rakja magáról a képeket facera. Nem értem miért kell hazudjon. Ha nem akarnak velem beszélni, akkor mondják meg. Ezt a baszok írni effektust ezt nagyon utáltam mindig is. De ha én így csinálnék valakivel, én lennék a legmocskosabb ember a világon.

2022. ápr. 22. 13:53
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
Nem kell fogyatékosokkal ismerkedni és le van tudva a gond.
2022. ápr. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
60%
Nem lehet hogy túl sok vagy?
2022. ápr. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
63%
Le kéne már szokni erről a rádír, nem válaszol dologról. Ha valami fontosat akarsz közölni vagy kérdezni, hívd fel telefonon.
2022. ápr. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
72%

Én eleve utálok irogatni.

Ha valaki kíváncsi rám, az hívjon fel vagy ugorjon fel egy kávéra. Gondolom vannak még ezzel így egy páran rajtam kívül.

2022. ápr. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Azt mondta az illető, amikor rámírt, hogy ismerkedne velem, de ha megun akkor majd ír és elmondja 😄 mert akkor azt jelenti én csak okkal kerültem az életébe. Elválnak útjaink és mindenki tanult valamit a másiktól. Már egyszer írtam neki régebben, hogy haragszik vagy miért nem ír. Aztán akkor is azt mondta majd szól ha nem akar már velem beszélni 😄 tudom furán hangzik így olvasva, mert nekem is annak tűnik. Egyre ritkábban ír.

Ha valaki barátkozni akar a másikkal, akkor szerintem nagyobb odaadással kéne tenni.

2022. ápr. 22. 14:10
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet hónapokon keresztül fenntartani valaki érdeklődését sima irogatással, hülye témákról. Ezért kell arra törekedni, hogy minél előbb összejöjjön a találkozó.
2022. ápr. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
38%
Nekem írhatsz :)
2022. ápr. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem érdekled, csak nem akarja leírni.
2022. máj. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!