Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nagyon féltékeny vagyok, mit...

Nagyon féltékeny vagyok, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ha a legjobb barátnőm mással is barátkozik, akkor mindig féltékenykedek. Attól félek, hogy mást jobban szeret, mint engem. Mit tehetnék?

2022. ápr. 23. 15:09
 1/3 roundance ***** válasza:
100%
Azt kell megérteni, hogy ez normális. Ha hosszan tartó barátság lesz akár évtizedeken át elő fog fordulni, hogy valami épp izgalmasabb. Ez lehet más személy is, de tanulás, munka akármi. De én is tudom, hogy ez tud nehéz lenni. De szerintem valahogy a bizalom segít, hogy ez velünk attól még megvan.
2022. ápr. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Tegyél szert megfelelő önbizalomra, és kiegyensúlyozott életre.
2022. ápr. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem kell egy emberhez ilyen görcsösen ragaszkodni. Szeretitek egymást,jól kijöttök inkább ennek örülj. És igen az élet számos területén lesz olyan pont,hogy nem jut annyi figyelem,de ettől még éreztetheti azt ,hogy fontos vagy neki.

Illetve neked sem muszáj egy embernél leragadnod. Lehet több jóbarátod,aminek az érzelmi intenzitása változó lesz.

2022. ápr. 24. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!