Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A bátyám legjobb barátja így...

A bátyám legjobb barátja így viselkedik. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy én 16 éves vagyok, bátyámnak van egy 22 éves haverja, akivel kb december óta rengeteget beszélgetek. Nem tudja, de nekem 2.5 hónapja barátom van. Viszont a 22 éves srácot én 8 éve ismerem, már-már testvérként, legjobb fiú barátként kezelem.

Viszont lejön meglátogatni minket amikor tesóm nincs itthon, ha megtudja hogy én nem leszek itthon a bátyámhoz nem jön el, elhív programokra, ezt én visszautasítottam kedvesen. A szüleim szerint többet érez a srác mint barátság. Szerintetek? Ha szóbakerül a szerelmi életem mindenképpen beszámolok neki a barátomtól. Én rá tényleg csak haverként tekintek. Szerintetek mi lehet emögött? Bocsi hogy hosszúra sikeredett.



2022. ápr. 23. 18:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát megmondod hogy van barátod, és ennyi nem kell kertelni csak tudja hogy mi van.
2022. ápr. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
38%
Dugni akar
2022. ápr. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nyilvánvalóan már évek óta vonzodik hozzád érzelmileg, szexuálisan, peche van hogy te meg nem. Elég gyakori, hogy a báty barátja, beleszeret testvérébe.
2022. ápr. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
El fogom neki mondani, amint szóba kerül. De nem akarom én felhozni, mert lehet hogy teljesen félreértjük, és csak úgy tekint rám ahogy én rá. legjobb barátként. Utolsó, köszönöm a válaszod😊
2022. ápr. 23. 19:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!